cms_onas.jpg

Posiadając osiemnastoletnie doświadczenie w branży okien, drzwi i systemów przesłon okiennych myślę że mam wystarczające kompetencje do oferowania moim klientom produktów, które uważam za warte polecenia.
 
Poprzez sklep internetowy chcę dostarczać wyroby o sprawdzonej, wysokiej jakości, dopasowane, wykonane na wymiar, według życzeń i potrzeb klienta. Są to produkty polskie.
 
Nasze wygodne w użyciu plisy, rolety, żaluzje i inne przesłony okienne to świetna alternatywa dla słabych, często nieprzyjemnych w użytkowaniu, niskiej jakości, zsuwających się, spadających, niedopasowanych produktów jakimi jest zalany rynek.
 
Staraliśmy się ułatwić maksymalnie proces zamówienia, oraz samodzielnego montażu, aby zarówno kobieta jak i mężczyzna byli w stanie sami wymierzyć, zamówić, oraz zamontować. Do zamontowania niektórych wersji naszych plis i rolet nie potrzeba narzędzi. Dodatkowo na każdym etapie można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i zapytać.
 
Z uwagi na specyfikę naszych wykonanych na wymiar wyrobów, proces produkcji jest jednostkowy, czasem są to elementy wykonywane ręcznie, staramy się, pomimo tego, utrzymywać atrakcyjne ceny. Dlatego wdrożono system atrakcyjnych rabatów zwiększających się zależnie od wartości całego zamówienia.
Cały czas pracujemy nad tym aby być coraz lepszymi w tym co robimy.
  
Produkujemy wysokiej jakości rolety, plisy, moskitiery i inne osłony okienne, na wymiar, na zamówienie. Wykonamy dokładnie takie jakie potrzebujesz, co do milimetra, w wybranym kolorze, wzorze i o potrzebnych innych właściwościach. Produkty wykonujemy najszybciej jak się da (z reguły 5 dni roboczych). Są to elementy wykonywane na zamówienie, spersonalizowane pod konkretne potrzeby naszych klientów, dlatego trzeba na nie poczekać. Oferujemy produkty Polskie, wysokiej jakości, wykonywane przez doświadczonych fachowców, w praktycznie jednostkowych egzemplarzach, bo każde zamówienie jest inne.
Pomimo jednostkowego procesu produkcji (często ręcznego) wykonywanych na wymiar, spersonalizowanych produktów, staramy się utrzymywać atrakcyjne ceny. Dlatego też został wprowadzony system atrakcyjnych rabatów zwiększających się zależnie od wartości całego zamówienia.
Zaoszczędź czas i pieniądze, kup w naszym sklepie i zamontuj sam.
Często bywa tak, że pomimo że produkcja trwa kilka dni, to klienci na rolety razem z usługą montażu muszą czekać na wykonanie nawet cztery tygodnie ponieważ jest tyle zleceń i na swoją kolej trzeba czekać. Gdy kupisz u nas produkcja i wysyłka jest realizowana bezzwłocznie, czekasz zazwyczaj tylko kilka dni i masz osłony okienne w domu. Montaż uprościliśmy jak to tylko było możliwe, każdy sobie poradzi. Dzięki temu że sam zamówisz przez internet i sam zamontujesz cena całości może być niższa nawet o 30% niż za kompleksową usługę z firmowym montażem. A gwarancja pozostaje na takich samych zasadach.Oferujemy pełne wsparcie przy montażu, instrukcje, filmy, jeżeli czegoś nie wiesz napisz, wyjaśnimy.