Plisy DUO Dzień Noc

Pokaż 1-1 of 1 przedmiotów

Filtry aktywne

Rolety - Plisy DUO Dzień Noc z dwoma materiałami. Na wymiar

0,00 zł

Plisy DUO Dzień Noc - z dwoma materiałami w jednej plisie! Wytwarzamy na wymiar.

Bardzo ciekawe rozwiązanie.

Plisa tradycyjna, tylko podwójna, z dwoma różnymi materiałami które możemy dowolnie rozsuwać i zsuwać na oknie, w dowolnych proporcjach i płynnie w dowolnych miejscach na oknie.

Możemy też stosować np. do przesłonienia inny materiał na dzień np. typu firanka, a inny materiał na noc np. bardziej zasłaniający.

Sprawdź pozostałe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Plisy okienne DUO Dzień Noc

Rolety plisowane - plisy okienne DUO Dzień Noc  Wykonujemy na zamówienie - na wymiar. Bardzo dobra jakość. Z dwoma materiałami na jednej plisie. Można zasłaniać i odsłaniać tą część okna którą chcemy, jednym z dwóch materiałów jakie mamy do dyspozycji, np. przeziernym firanowym na dzień i bardziej przyciemniającym na noc, lub w bardziej słoneczny dzień.

Kliknij powyżej na zdjęcie produktu i przenieś się na konkretną stronę z pełnymi opisami, instrukcjami i konfiguratorem zamówienia plis dzień noc

Plisy dzień noc na wymiar

To bardzo ciekawy i innowacyjny system rolet. Dzięki umieszczeniu w jednej plisie okiennej, na jednym oknie dwóch różnych materiałów, np. jednego bardziej przeziernego, drugiego mocniej przyciemniającego, czy zaciemniającego możemy, zależnie od pory, w dzień lub w nocy różnie przesłaniać swoje okna, w zależności od potrzeb. Możemy np. umieścić materiał typu firanowego i jego używać w normalny dzień, aby nie zasłaniać się całkowicie od światła słonecznego, ale gdy np. tego słońca jest zbyt dużo możemy użyć drugiego materiału bardziej zasłaniającego, którego też możemy użyć w nocy aby zapewnić sobie prywatność w domu.

Materiały możemy zasłaniać i odsłaniać płynnie  w dowolnej ilości, z dołu do góry i z góry na dół szyby, według potrzeb, zasłaniać tylko tą część okna którą akurat chcemy, tym rodzajem tkaniny który nam akurat pasuje, lub obydwoma jednym u góry, drugim na dole.

Należy tylko pamiętać że plisy te poruszają się na jednym mechanizmie i ustalić który z materiałów chcemy aby był górny, a który na dolny, są na jednej płaszczyźnie więc nie można przestawić ich pozycji na plisie. Jednak można zarówno jednym jak i drugim zasłonić całe okno, lub obydwoma po części okna w dowolnej ilości, na dowolnym poziomie.

Wszystko wykonujemy na wymiar na zamówienie klienta. Zapewniamy bardzo dobrą jakość produktów.

Rolety Plisowane Dzień Noc

Wystarczy kliknąć powyżej w zdjęcie plis DUO Dzień Noc aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami w pełnym opisie, ściągnąć niezbędne instrukcje pomiaru i montażu, oraz skonfigurować wycenić i zamówić w dowolnej ilości swoje nowe rolety plisowane w wersji dzień noc

Z doświadczenia wiemy że będą służyć latami, wysoka jakość jest sprawdzona, a w razie potrzeby można je wyczyścić na sucho, lub na mokro.