Plisy DUO Dzień Noc

Pokaż 1-1 of 1 przedmiotów

Filtry aktywne

Rolety - Plisy DUO Dzień Noc z dwoma materiałami. Na wymiar

0,00 zł

Plisy DUO Dzień Noc - z dwoma materiałami w jednej plisie! Wytwarzamy na wymiar.

Bardzo ciekawe rozwiązanie.

Plisa tradycyjna, tylko podwójna, z dwoma różnymi materiałami które możemy dowolnie rozsuwać i zsuwać na oknie, w dowolnych proporcjach i płynnie w dowolnych miejscach na oknie.

Możemy też stosować np. do przesłonienia inny materiał na dzień np. typu firanka, a inny materiał na noc np. bardziej zasłaniający.

Sprawdź pozostałe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Plisy okienne DUO Dzień Noc

Rolety plisowane - plisy okienne DUO Dzień Noc  Wykonujemy na zamówienie - na wymiar. Bardzo dobra jakość. Z dwoma materiałami na jednej plisie. Można zasłaniać i odsłaniać tą część okna, którą chcemy, jednym z dwóch materiałów, jakie mamy do dyspozycji, np. przeziernym firanowym na dzień i bardziej przyciemniającym na noc, lub w bardziej słoneczny dzień.

Kliknij powyżej na zdjęcie produktu i przenieś się na konkretną stronę z pełnymi opisami, instrukcjami i konfiguratorem zamówienia plis dzień noc.

Zobacz wszystkie rolety plisowane dostępne w sklepie Kupnawymiar.pl!

Plisy dzień noc na wymiar

To bardzo ciekawy i innowacyjny system rolet. Dzięki umieszczeniu w jednej plisie okiennej, na jednym oknie dwóch różnych materiałów, np. jednego bardziej przeziernego, drugiego mocniej przyciemniającego, czy zaciemniającego możemy, zależnie od pory, w dzień lub w nocy różnie przesłaniać swoje okna, w zależności od potrzeb. Możemy np. umieścić materiał typu firanowego i jego używać w normalny dzień, aby nie zasłaniać się całkowicie od światła słonecznego, ale gdy np. tego słońca jest zbyt dużo, możemy użyć drugiego materiału bardziej zasłaniającego, którego też możemy użyć w nocy, aby zapewnić sobie prywatność w domu. Alternatywnie możesz wybrać rolety Dzień Noc, wykonane na wymiar.

Materiały możemy zasłaniać i odsłaniać płynnie  w dowolnej ilości, z dołu do góry i z góry na dół szyby, według potrzeb, zasłaniać tylko tę część okna, którą akurat chcemy, tym rodzajem tkaniny, który nam akurat pasuje, lub obydwoma jednym u góry, drugim na dole.

Należy tylko pamiętać, że plisy te poruszają się na jednym mechanizmie i ustalić, który z materiałów chcemy, aby był górny, a który na dolny, są na jednej płaszczyźnie więc nie można przestawić ich pozycji na plisie. Jednak można zarówno jednym jak i drugim zasłonić całe okno, lub obydwoma po części okna w dowolnej ilości, na dowolnym poziomie.

Wszystko wykonujemy na wymiar na zamówienie klienta. Zapewniamy bardzo dobrą jakość produktów. Mogą zainteresować Cię również żaluzje do okien.

Rolety Plisowane Dzień Noc

Wystarczy kliknąć powyżej w zdjęcie plis DUO Dzień Noc, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami w pełnym opisie, ściągnąć niezbędne instrukcje pomiaru i montażu, oraz skonfigurować, wycenić i zamówić w dowolnej ilości swoje nowe rolety plisowane w wersji dzień noc.

Z doświadczenia wiemy, że będą służyć latami, wysoka jakość jest sprawdzona, a w razie potrzeby można je wyczyścić na sucho, lub na mokro. Jako uzupełnienie polecamy moskitiery w różnych rozmiarach i wariantach. Zapraszamy!