rolety do okien

Pokaż 1-12 of 12 przedmiotów

Filtry aktywne

Plisowane rolety dachowe / plisy do okien dachowych

0,00 zł

Plisy do okien dachowych wyposażone są w specjalne prowadnice boczne. Materiały mogą mieć od strony zewnętrznej warstwę odbijającą promienie słoneczne aby zniwelować nagrzewanie się wnętrza, mogą też być typu blackout – nieprzepuszczające światła i również na zewnątrz odbijające. Możliwe zasłanianie okna płynnie i dowolnie od dołu do góry, od góry do dołu, według uznania np. na środku pozostawiając nieosłonięte części u dołu i u góry okna. Łatwy montaż według naszej instrukcji, oraz filmu instruktażowego.

Rolety w kasecie Klasik. Na Wymiar.

0,00 zł

Klasyczne rolety zwijane w kasetę. Produkt polski, wysokiej jakości.

Wykonujemy na wymiar, na zamówienie, według konfiguracji klienta, do wyboru wiele kolorów kaset i rodzajów materiału.
Po zamontowaniu roleta tworzy estetyczną całość z oknem.

Rolety w kasecie mocowane do okien blisko szyby, w których materiał jest osłonięty i zwija się w kasetę. Tkanina porusza się w płaskich prowadnicach, zapobiegając chybotaniu się materiału przy uchylonym oknie, oraz utrudnia przenikanie światła do pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi rolety.

Wszystkie nasze rolety, zarówno osprzęt, jak i tkaniny, są bardzo wysokiej jakości (nasz podstawowy materiał to „grupa 3” najtańszych, najsłabszych w ogóle nie oferujemy).

Pozostałe własności naszych rolet w kasetach przedstawione są poniżej w zakładce "Opis"

Rolety Dzień Noc w kasecie, bezinwazyjne. Na wymiar. Premium Profil DN.

0,00 zł

Solidne rolety dzień noc, które wykonujemy na wymiar, w wielu opcjach do wyboru. Roleta zwija się w kasetę, materiał porusza się w prowadnicach, dzięki czemu nie kołysze się gdy np. uchylimy okno, cały czas utrzymuje się równolegle do okna. Kaseta rolety, oraz prowadnice montowane są do okna bezinwazyjnie.

Rolety te różnią się jednak zasadniczo od naszych innych rolet w kasetach - Dzień Noc Klasik, między innymi sposobem montażu, kasetę montujemy przyklejając ją do ramy okna nad szybą, przez co nie trzeba jej przykręcać wkrętami, oczywiście prowadnice też są przyklejane.

Pozostałe cechy naszych rolet Dzień Noc Premium Profil znajdują się poniżej w zakładce "Opis".

Rolety wolnowiszące Dzień Noc Midi. Na wymiar.

0,00 zł

Produkujemy na wymiar, na zamówienie, według konfiguracji klienta. Rolety dzień noc wolnowiszące to produkt polski, wysokiej jakości.

Roleta Dzień Noc wolnowisząca. Do zamontowania do ściany lub sufitu nad otworem okiennym.

Roleta posiada aluminiową listwę konstrukcyjną na całej szerokości z tyłu, co pozytywnie wpływa na sztywność całości, oraz ułatwia montaż.

Jest opcja sterowania automatycznego z pilotem.

Do wyboru wiele rodzajów materiału.
Wszystkie nasze rolety, zarówno osprzęt, jak i tkaniny, są bardzo wysokiej jakości (nasz podstawowy materiał to „grupa 3” najtańszych, najsłabszych w ogóle nie oferujemy).

Szczegóły poniżej w zakładce "Opis"

Roleta wolnowisząca Midi. Na wymiar

0,00 zł

Produkujemy na wymiar, na zamówienie.
Wysokiej jakości roleta wolnowisząca Midi, bez kasety (materiał zwinięty pozostaje nieosłonięty kasetą), system dostosowany do wykonywania rolet o większych gabarytach. Do zamontowania do ściany lub sufitu nad otworem okiennym.
Do wyboru wiele rodzajów materiału.
Wszystkie nasze rolety, zarówno osprzęt, jak i tkaniny, są bardzo wysokiej jakości (nasz podstawowy materiał to „grupa 3” najtańszych, najsłabszych w ogóle nie oferujemy).

Kolorystyka osprzętu (uchwyty boczne utrzymujące rurę z tkaniną itd.): biały, brąz RAL 8028, antracyt RAL 7016, srebrno-szary RAL 9006.
Mechanizm samoblokujący – nie trzeba łańcuszka nigdzie zaczepiać żeby roleta nie opadła.

W opcji napęd elektryczny z pilotem.

Więcej parametrów poniżej w zakładce "Opis".

Rolety Screen Wewnętrzne. Na wymiar.

0,00 zł

Rolety przeciwsłoneczne - screen, wewnętrzne, wolnowiszące, w kasecie. Wytwarzamy na wymiar, według potrzeb klienta.

Ochrona przed silnym światłem słonecznym i nagrzewaniem się wnętrz.
Screeny zatrzymują wprost padające silne światło słoneczne, rozpraszają promienie słońca, równocześnie pozostawiając dobrą widoczność na zewnątrz poprzez materiał.

Ponadto Bardzo dobrze absorbują ciepło co korzystnie wpływa na zmniejszenie np. kosztu klimatyzacji.

Materiał przepuszcza 5% światła. Blokuje 95% promieni UV. Możliwe sterowanie ręczne, lub elektryczne, pilotem.

Dalsze informacje poniżej w zakładce "Opis"

Rolety Screen Zewnętrzne. Na wymiar

0,00 zł

Rolety Screen zewnętrzne / Markizy MINI do okien pionowych. Produkujemy na wymiar, spersonalizowane.

Osłaniają przed silnym światłem słonecznym i nagrzewaniem się pomieszczeń. Montowane są na zewnątrz budynku, w otworze okiennym. Materiał screen zwija się w kasetę.
Screeny blokują wprost padające silne promienie słoneczne, rozpraszają je, jednocześnie pozostawiając dobrą widoczność na zewnątrz.

Screeny bardzo dobrze absorbują ciepło dzięki czemu możemy np. zmniejszyć koszty klimatyzacji.

Do wyboru dwa typy rolet screen: z prowadzeniem bocznym materiału po pionowych linkach bocznych, oraz w opcji, z prowadnicami bocznymi.

Sterowane ręcznie, lub automatycznie, pilotem.

Szczegółowe informacje poniżej, w zakładce "Opis"

Rolety Dzień Noc w kasecie Klasik. Na wymiar

0,00 zł

Wykonujemy na wymiar, idealnie dopasowane do okien, roleta Dzień Noc Klasik, w kasecie z prowadnicami, montowana do skrzydła okiennego. Po zamontowaniu tworzy niemal jedną całość z oknem.
Wysokiej jakości produkt polski.
Materiały rolety w szerokim wyborze kolorów, najpopularniejsze białe, szare, kremowe, beżowe, oraz cała gama innych kolorów, dzięki czemu każdy dopasuje rolety do swojego domu.
Kolorystyka osprzętu – kasety i prowadnice dopasowana jest do najpopularniejszych kolorów okien: białe RAL 9016, ciemny brąz RAL 8019, antracyt RAL 7016, oraz okleiny drewnopodobne (za dopłatą): złoty dąb, dąb bagienny, winchester,  orzech, sosna, mahoń.

Kolejne informacje poniżej w zakładce "Opis".

Roleta wolnowisząca Dzień Noc w kasecie Cover. Na wymiar

0,00 zł

Produkujemy na wymiar, na zamówienie. Wysokiej jakości produkt polski.
Roleta wolnowisząca Cover, Dzień Noc. Roleta zwija się w półkasetę, także zwinięty materiał jest osłonięty i niewidoczny.

Roleta do zamontowania do ściany lub sufitu nad otworem okiennym.

Roleta Cover zaprojektowana specjalnie do wykonywania  rolet o większych wymiarach, mechanizm, mocowania, rura nawojowa są dostosowane do większych rozpiętości i ciężarów.
Tylna listwa konstrukcyjna ułatwiająca przy okazji montaż, oraz osłona tkaniny – półkaseta wykonane są z aluminium co poprawia sztywność całej rolety i wpływa też na trwałość.

W opcji napęd elektryczny z pilotem.

Poniżej w zakładce "Opis" znajdziesz pozostałe szczegóły.

Roleta wolnowisząca Maxi. Na wymiar

0,00 zł

Produkujemy na wymiar, na zamówienie.
Wysokiej jakości, roleta wolnowisząca Maxi. Do zamontowania do ściany lub sufitu nad otworem okiennym.

Roleta Maxi zaprojektowana specjalnie do wykonywania  rolet o większych wymiarach, mechanizm, mocowania, rura nawojowa są dostosowane do większych rozpiętości i ciężarów.
Do wyboru wiele rodzajów materiału. Możliwy również napęd elektryczny z pilotem.

Wszystkie nasze rolety, zarówno osprzęt, jak i tkaniny, są bardzo wysokiej jakości (nasz podstawowy materiał to „grupa 3”, najtańszych, najsłabszych w ogóle nie oferujemy.

Pozostałe właściwości rolet Maxi poniżej w zakładce "opis".

Rolety w kasecie bezinwazyjne. Na wymiar. Premium Profil

0,00 zł

Roleta Premium Profil, w kasecie, z prowadnicami, mocowane bezinwazyjnie.

Produkujemy na wymiar, według specyfikacji klienta. Trwałe rolety wysokiej jakości.

Różnią się zasadniczo od naszych rolet Klasik, kasetę montujemy przyklejając ją do ramy okna nad szybą, przez co nie trzeba jej przykręcać wkrętami, oczywiście prowadnice też są przyklejane. Na elementach jest już naniesiona wysokiej jakości klejąca taśma montażowa.

Roleta nie zmniejsza powierzchni światła szyby, ani kasetą, ani prowadnicami, ponieważ całość znajduje się na ramie okna i nie wystaje w światło szyby.

Materiał rolety pracuje trochę dalej od szyby, dzięki czemu omija ewentualne szprosy okienne, czy inne przeszkody wystające ponad powierzchnię szyby.

Pozostałe właściwości tych rolet znajdują się poniżej w "opisie".

Roleta wolnowisząca w kasecie One. Na wymiar

0,00 zł

Wysokiej jakości, roleta wolnowisząca One. Roleta zwija się w smukłą, estetyczną kasetę dwuczęściową, (z rewizją od przodu), także zwinięty materiał jest osłonięty i niewidoczny.

Produkujemy na wymiar, według konfiguracji klienta.

Roleta do zamontowania do ściany lub sufitu nad otworem okiennym.

Można wybrać sterowanie automatycznie z pilotem.

Kaseta rolety One wykonana z aluminium, w kolorach do wyboru: biały RAL 9016, antracyt RAL 7016, srebrny RAL 9006, oraz dowolny z palety RAL.
Wieszaki do zamontowania kasety sufitowe i kątowe (dodatkowe do montażu do ściany) występują w kolorach białym i antracytowym.
Roleta One opracowana do rolet o większych gabarytach, wytrzymuje większe obciążenia.
Do wyboru wiele rodzajów materiału.

Pozostałe atrybuty zaprezentowane poniżej w zakładce "opis"

Rolety okienne

Współcześnie rolety okienne stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia – już nie tylko w przestrzeni publicznej i użytkowej, takiej jak biura, banki, hotele, ale również w domach i mieszkaniach. Nie wykluczają przytulności i elegancji pomieszczenia. Są estetyczną i bardzo praktyczną osłoną okienną. W przypadku wszystkich rodzajów i typów, gdy decydujesz się na rolety okienne, cennik producenta będzie z pewnością najbardziej atrakcyjnym wyborem. Oferujemy nie tylko standardowe rolety wewnętrzne, ale również takie, które sprawdzą się w pomieszczeniach nietypowych: sprzedajemy rolety do okna w kuchni oraz rolety zewnętrzne, rolety zaciemniające, rolety okienne dzień noc do montażu na ramie okiennej i wiele innych. 

Sprawdź również kategorię rolety Dzień Noc!

Rolety do okien dachowych

Okna dachowe wymagają odpowiednich osłon. W ofercie mamy też wygodne rolety okienne bezinwazyjne, których montaż nie wymaga wiercenia. Dzięki temu nie trzeba uszkadzać ramy okiennej, gdyż modele bezinwazyjne mają proste zaczepy.

Produkujemy też rolety materiałowe do okien dachowych wyposażone w prowadnice boczne. Mogą być to rolety zaciemniające.

Rolety plisowane tego rodzaju mogą mieć warstwę nieprzepuszczającą światła, jak i odbijającą promienie słoneczne. Niezwykle proste w montażu, wyróżniają się estetyką i ciekawym designem. Roleta okienna na okno dachowe może wyglądać prawdziwie efektownie.

Rolety do okien plastikowych

Rodzaj stolarki okiennej oraz typ okna nie stanowi przeszkody w doborze rolet. Jako producent, fachowo doradzimy najlepsze modele i rodzaje mocowań. Sprzedajemy nasze rolety okienne w sklepie internetowym, w którym zamieściliśmy bardzo dużo podstawowych informacji dotyczących samego procesu zakupowego, ale również mocowania. Martwisz się o montaż rolety do okien plastikowych? Ceny takiej usługi wydają Ci się wysokie? Z naszymi roletami zrobisz to samodzielnie. Do każdego produktu dołączamy prostą instrukcję, zatem wiesz, jak zamontować produkt na ramie okiennej. Modele dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wybierz swój typ rolety i zadbaj o stylowy wygląd wnętrza. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie pomożemy. Każda roleta okienna będzie pięknie wyglądać we wnętrzu. Może być montowana na ramie okiennej.

Rolety do okien drewnianych

Współczesne lub starsze okna drewniane również mogą zostać osłonięte naszymi roletami. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wyboru produktów, skontaktuj się z nami. Klienci często pytają o rolety do okna w kuchni, rodzaje mocowań na konkretnych ramach okiennych, metody bezinwazyjne, materiały wykorzystywane na rolety okienne, ceny. Jako producent, znamy oferowane przez nas rolety okienne doskonale – cena jest atrakcyjna, a w ramach działania naszego sklepu internetowego możesz liczyć również na to, że wskażemy najlepsze rozwiązania i najkorzystniejszy wybór. Nowoczesny design Twojego domu, idealnie dopasowane rolety dzień noc, rolety zaciemniające, rolety rzymskie i wiele innych.

Rolety do okien kuchennych

Zdecydowanie najbardziej praktyczne rozwiązanie w pomieszczeniu, w którym gotujesz, jesz, spotykasz się z domownikami. W naszej ofercie producenta i w naszym sklepie internetowym znajdziesz rolety do okien w kuchni – wygodne, umożliwiające regulację dostępu światła dziennego, zachowanie prywatności, doskonałą ochronę przed słońcem i ciepłem. Zastanawiasz się, który z modeli będzie najodpowiedniejszy, wybierasz rolety okienna, cena jest dla Ciebie czynnikiem decydującym? W sklepie z roletami znajdziesz wiele możliwości.

Rolety okienne ceny

Ceny rolet okiennych są zależne od indywidualnego zamówienia. Jako że produkujemy osłony na wymiar, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia cen. W ofercie mamy jeszcze nowoczesne rolety materiałowe zewnętrzne, które chronią budynki przed nadmiernym nasłonecznieniem i zapewniają prywatność.

Zachęcamy do wygodnych zakupów w naszym sklepie! Wybór rolet jest ogromny – w asortymencie znajdziesz rolety plisowane, dzień-noc, w kasecie, wolnowiszących, rzymskich, oraz dachowych.

Jeśli nie znaleźliśmy jeszcze idealnego sposobu na skuteczne zasłonięcie okna, rolety mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pomogą nam bardzo skutecznie osłonić wnętrze od ciekawskiego wzroku naszych sąsiadów, a także świetnie przygaszą promienie słoneczne wpadające do naszego domu. Co więcej, rolety mogą być też bardzo ciekawym dodatkiem, który ozdobi nasze wnętrze i podkreśli jego charakter. Takie rolety okienne są niezwykle funkcjonalne, przez co stanowią doskonałą alternatywę dla zwykłych zasłon. Obecnie w sklepach mamy naprawdę ogromny wybór spośród ich różnych wzorów, kolorów i rodzajów. 

Rolety okienne bezinwazyjne

Rolety bezinwazyjne cechuje przede wszystkim łatwość montażu, ale mają swój bardzo praktyczny aspekt. Można je montować i demontować w zależności od potrzeb, zmian wystroju. Bardzo często rolety montowane bezinwazyjnie wybierane są do pomieszczeń, w których przestrzeń jest jedynie wynajmowana. W czasie wynajmu stanowią doskonałą osłonę okna – umożliwiają ograniczenie dostępu światła z zewnątrz, utrzymanie prywatności. Gdy oddajemy lokal użytkowy lub mieszkanie, rolety można zdemontować i pozostawić po sobie pomieszczenie w nienaruszonym stanie.

Rolety do okien na wymiar

Rolety do okien to stylowe, funkcjonalne i wytrzymałe osłony okienne, dostępne w atrakcyjnej cenie. Oferujemy szeroki wybór rolet, w tym rolety zewnętrzne, w przeróżnych kolorach i fakturach.  Wykonane z wysokogatunkowych  materiałów, to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto marzy o modnych osłonach w domu, gabinecie, biurze czy też zakładzie. W naszym asortymencie znajdziesz rolety do okien na wymiar, czyli dopasowane indywidualnie do każdego klienta. 

Mogą zainteresować Cię również rolety dachowe.

Rolety do okien z nawiewnikami

Cyrkulacja powietrza jest szalenie istotnym elementem, dlatego warto zadbać o wszystkie praktyczne kwestie, gdy dobieramy rolety okienne. Cennik jest ważnym, ale nie jedynym kryterium dla odpowiedzialnego klienta. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają pytania dotyczące kwestii technicznych, do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Eksperci rozwieją Twoje wątpliwości. A jako firma produkująca rolety do okien, znamy nasz towar od podszewki, włączając w to wszystkie możliwości i parametry techniczne.

Rolety do okien bez wiercenia

Doskonale rozumiemy osoby, które marzą o tym, aby wybrane rolety móc zamontować bez wiercenia. Modele bezinwazyjne to spora część naszej oferty. Znajdziesz w sklepie klasyczne zsuwane rolety, żaluzje wykonane z różnych materiałów, rolety plisowane, w tym również w wersji duo, które stanowią ciekawą opcję dekoracyjną. Są też bardzo popularne rolety rzymskie i typu dzień noc. Z myślą o praktycznym aspekcie montażu i maksymalnej wygodzie klientów, staramy się sprzedawać rolety  okienne, cennik i opcje montażu dopasowywać jak najbardziej do oczekiwań i potrzeb.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne okienne to świetny sposób na zwiększenie prywatności w Twoim domu. Są również świetnym sposobem na dodanie stylu i elegancji. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed zamówieniem rolet, to zmierzyć okna w swoim domu, a dokładnie te, do których chcesz kupić rolety. Sprawi to, że na pewno wybierzesz dla nich odpowiedni rozmiar. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to wykonać dwa pomiary każdego okna: jeden od góry okna w dół i jeden od lewej strony okna w poprzek miejsca, w którym styka się z jego prawą stroną.

Styl rolet do dokien

Teraz musisz wybrać styl rolet, które chcesz do swoich okien. Powinno to być dobrym pomysłem, jeśli nie jesteś naprawdę pewien, jaki rodzaj rolet wybrać, ponieważ istnieje tak wiele różnych rodzajów. Do najpopularniejszych typów rolet należą lamele poziome, pionowe oraz plisy. Na przykład, jeśli chcesz żaluzje pionowe, to powinieneś wybrać te, które mają plisę. Jeśli lubisz żaluzje poziome, powinieneś wybrać lamele z ciasnym podwinięciem pośrodku. Ważne jest również, aby zdecydować, ile zasłon chcesz do swoich okien i jaki będzie ich styl. Klienci często wybierają rzymskie lub weneckie rolety. Jeśli chodzi o nasze rolety, cena jest jedną z najlepszych na rynku! 

Szczególnie polecamy następujące produkty:

Rolety na okna

Rolety okienne służą do kontrolowania ilości światła i ciepła wpadającego do pomieszczenia. Jeśli chodzi o popularne rodzaje osłon okiennych, można wyróżnić:

 • Rolety — jest to najczęstszy rodzaj osłon okiennych, można je łatwo opuścić i podnieść jedną ręką. Składają się z materiału, który zwija się w górę lub w dół wzdłuż poziomych torów, zasłaniając okno bądź je odsłaniając. Rolety mogą być wolnowiszące bądź też osadzone w prowadnicach, dzięki czemu nie odstają od szyby i przylegają idealnie, nawet gdy okno jest otwarte.
 • Żaluzje weneckie — są wykonane z listew, które można obracać, aby zasłonić okno lub je odsłonić, ustawiając lamele pod odpowiednim kątem. Pomiędzy każdą listwą jest przestrzeń, która pozwala na wpuszczenie do pomieszczenia większej ilości światła niż w przypadku innych rodzajów rolet.
 • Rolety rzymskie — rolety uszyte z jasnych, półprzezroczystych tkanin, które przepuszczają dużo światła, pełnią funkcję nowoczesnej firany. Mogą wisieć solo lub zostać połączone z klasycznymi zasłonami. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, iż po zsunięciu układają się w efektowne fałdy, mogą więc doskonale zdobić każde wnętrze, nadając mu ciekawej estetyki.
 • Rolety dzień-noc — czyli rolety składające się z dwóch materiałów ułożonych w naprzemienne pasy. Jeden z nich przepuszcza światło, drugi je zatrzymuje. Dzięki temu łatwo wyregulować roletę i dopasować ilość światła, która ma wpadać do pokoju. Zalety rolet okiennych dzień-noc to: poprawa nawyków snu, zwiększony poziom produktywności, zredukowany poziom stresu.
 • Rolety dachowe — rolety przeznaczone do okien dachowych, które muszą dobrze przylegać do szyby, by zapewnić maksymalną ochronę przed światłem. Ze względu na specyfikę okien dachowych także rolety muszą być specyficznie produkowane.
 • Rolety wolnowiszące — montowane na ramie okna, często na klej, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania w oknie otworów. Roleta wisi swobodnie i można bez problemu ją regulować.
 • Rolety w kasecie, z prowadnicami — takie rolety często montuje się w sposób inwazyjny, tak, by przylegały idealnie do szyby. Konieczne jest tu wywiercenie otworów w ramie okna, jednak dzięki temu roleta nie zwisa i nie odstaje nawet wtedy, gdy okno jest otwarte lub uchylone. Roleta w kasecie jest schowana, co sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Rolety do okien

Rolety okienne mogą służyć do kontrolowania ilości światła wpadającego do pokoju. Kiedy chcesz spać, możesz zamknąć rolety okienne i zablokować całe światło, aby wypoczywać w spokoju. Masz także zapewnioną w ten sposób prywatność.

Rolety plisowane są jednym z najpopularniejszych rodzajów rolet okiennych, ponieważ oferują szeroką gamę kolorów i wzorów do wyboru oraz występują w wielu różnych stylach. Zapewniają również większą prywatność niż inne rodzaje rolet, ponieważ zagięcia można regulować, aby przepuszczać więcej światła lub zatrzymywać więcej światła w zależności od preferencji. Roletę plisowaną da się opuścić jak zwykłą roletę, ale również podnieść ją od dołu, aby dowolnie wyregulować materiał. Efektowne plisy nieco przypominają żaluzję, ale roleta taka to jedna całość.

Rolety do okien z wywietrznikami

Coraz większą popularnością cieszą się rolety okienne do okien z wywietrznikami. To świetny sposób na czerpanie korzyści zarówno z rolet okiennych, jak i nawiewników. Aby takie rolety zamontować na okna z wywietrznikami, należy zwrócić uwagę na to, gdzie te otwory się znajdują. Zazwyczaj są one zlokalizowane u dołu okna, dlatego także i roleta powinna mieć otwory w odpowiednich miejscach. Innym sposobem jest wykorzystanie specjalnego akcesorium, a mowa tu o haczyku przedłużającym lub o płytce montażowej. Może być ona zamocowana na ramę okna w sposób bezinwazyjny. Dzięki takim dodatkowym akcesoriom roletę można szybko i bezproblemowo zamontować poniżej wywietrznika — co ważne, w zasadzie każdą roletę, co daje ogromny komfort.

Rolety do okien plastikowych

Rolety okienne to zasłony okienne, które służą do kontrolowania ilości wpadającego światła. Można je znaleźć w wielu stylach i kolorach. Rolety okienne to rodzaj zasłony okiennej, którą można opuścić, aby zasłonić okno, aby zasłonić okno. Są one wykonane z tkaniny, w odróżnieniu od żaluzji, które wykonuje się z metalowych, drewnianych lub plastikowych listew, które można obracać, aby zakryć jedno lub więcej okien. Rolety okienne pozwalają kontrolować, ile światła i ciepła dostaje się do Twojej przestrzeni życiowej.

Okna są ważną częścią każdego domu. Zapewniają naturalne światło, świeże powietrze i poczucie otwartości. Aby jednak zapewnić sobie prywatność, warto wybrać odpowiednie osłony okienne.

Rolety do okien przesuwnych

Istnieje wiele rodzajów rolet okiennych, ale jest jeden bardzo ciekawy — rolety typu dzień i noc. Składają się one z dwóch rodzajów tkanin. Jedna jest jasna, przepuszczająca światło, a druga ciemna, która ma je zatrzymywać. Wygląda to tak, że pasy są ułożone naprzemiennie w pozycji zamkniętej, a w pozycji otwartej nachodzą na siebie, dzięki czemu do mieszkania wpuszczane jest światło. Takie rolety prezentują się niezwykle efektownie i poza funkcją ochrony przed nadmiarem światła, są także ciekawą ozdobą wnętrza.

Rolety do okien kuchennych

Kuchnia to pomieszczenie w domu, w którym spędzamy dużo czasu. Rolety świetnie sprawdzają się w kuchni, ponieważ można je zasłonić, gdy chcesz nie dopuścić do ciepła i jasności. Po ich odsłonięciu wpuszczają dużo naturalnego światła, które jest idealne do gotowania i przygotowywania potraw.

Rolety do okien narożnych

Oferujemy szeroką gamę rolet do każdego pomieszczenia w domu, w tym rolety do kuchni, rolety do salonu i nie tylko. Rolety — idealne dopasowane do Twoich oczekiwań. Oferujemy szeroką gamę rolet, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety. Możemy nawet stworzyć Twój idealny rozmiar, aby pasował do każdego okna, do którego go potrzebujesz!

Wybierz z naszej gamy stylów wymarzony kolor lub wzór. Mamy ogromny wybór różnych stylów, więc niezależnie od tego, czy szukasz wersji pionowej, czy poziomej, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Oferujemy również matowe i przezroczyste osłony okienne — wszystko, czego potrzebujesz!

Osłony okienne ze stylem tylko u nas. Nasza oferta osłon okiennych jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym Twój dom będzie wyglądał stylowo i nowocześnie. Sprawdź nas!

Rolety na wymiar

Rolety okienne na wymiar są wykonywane na dokładny wymiar i pasują do okien o dowolnym rozmiarze, pod warunkiem, że dokonano prawidłowych pomiarów. Po wymierzeniu okien jesteśmy w stanie przygotować roletę dokładnie pasującą do szyby i dzięki temu świetnie chroniącą przed nadmiarem słońca. Możesz także wybrać kolor materiału i zdecydować, czy ma być powleczony dodatkowym materiałem odbijającym światło. To pozwoli jeszcze bardziej ograniczyć światło wpadające do wnętrza mieszkania.

Rolety sklep internetowy

Wygodny sposób na zakupy — my to zapewniamy. Kup na wymiar to sklep internetowy z szeroką ofertą rolet do każdego pomieszczenia i budżetu. Oferujemy dostawę i instalację w atrakcyjnej cenie. Twój dom zasługuje na najlepsze!

Oferujemy wysokiej jakości rolety do każdego pomieszczenia, od salonu po kuchnię. Rolety dostępne są w różnych materiałach, kolorach i wzorach. A ponieważ wiemy, jak trudno jest wybrać idealne rolety do swojego domu, oferujemy również bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami.

Rolety dla każdego! Wiemy, że w dzisiejszych czasach budżety są napięte, dlatego dbamy o to, aby nasze ceny były zawsze przystępne i uczciwe. A jeśli szukasz czegoś bardziej szytego na miarę, oferujemy rolety wykonane na zamówienie bez dodatkowych kosztów!

Twój kompleksowy sklep. Odwiedź nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach!

U nas znajdziesz:

 • rolety okienne
 • rolety okienne wewnętrzne
 • rolety od dołu
 • rolety pionowe
 • rolety góra dół
 • rolety okienne na wymiar
 • rolety okienne wewnętrzne na wymiar
 • rolety okienne z prowadnicami
 • rolety zaciemniające.

Interesują Cię rolety do okien? Cena u nas z pewnością Cię zadowoli. Oferujemy rolety różnego rodzaju, które uchronią przed wzrokiem osób postronnych i nadmiernym słońcem. Dopasujemy je do Twoich preferencji w prosty sposób. Będą idealnie dopasowane. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów w różnych wersjach kolorystycznych. Dopasuj je do stylu wnętrza.