cms_faq.jpg

Dlaczego warto kupić plisy, rolety, lub inne produkty ze sklepu roletypremium.pl?
Ponieważ do każdego zamówienia klienta podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy wszystko na żądany wymiar, tak aby idealnie pasowało. Realizujemy zamówienia starannie, z wysokiej jakości komponentów. Wszystko wykonywane jest w Polsce i posiada wysoką jakość i trwałość.
Czy samodzielny montaż rolet, plis jest trudny?
Montaż naszych rolet i plis jest łatwy. Robimy je indywidualnie dla każdego klienta na podany wymiar dzięki czemu będą dobrze dopasowane. Postaraliśmy się montaż maksymalnie uprościć. Sporządziliśmy instrukcje, oraz filmy dostępne w odpowiednich działach z filmami. Niektóre rodzaje mocowań plis są możliwe do zamontowania praktycznie bez narzędzi i bezinwazyjnie do okna, również rolety w kasecie, z prowadnicami Premium Profil i ich wersja Dzień Noc jest montowana bezinwazyjnie, bez narzędzi.
Czy podawane ceny są cenami brutto?
Tak, wszystkie ceny zawierają już podatek VAT, są cenami całkowitymi, nie ma ukrytych kosztów
Jak wygląda przesyłka ze sklepu roletypremium.pl?
Wszystko spakowanie jest bardzo solidnie tak by nie uległo zniszczeniu w transporcie, na zdjęciach poniżej mamy przykład. Są spakowane wszystkie elementy potrzebne do zamontowania (zdjęcia poniżej).
Do paczki, w przyklejonej do niej na zewnątrz, przezroczystej kopercie - przyldze, razem w listem przewozowym, są dołączone: dowód zakupu, oraz instrukcja użytkowania.
wysyłana paczka z RoletyPremium kupnawymiar.plpaczka z RoletyPremium kupnawymiar.plzawartość opakowania paczki z RoletyPremium kupnawymiar.plopakowane plisy z RoletyPremium kupnawymiar.pl
Jak czyścić plisy?
Nasze tkaniny są odporne na wodę, w zależności od stopnia zabrudzenia, możemy je wyczyścić na sucho, lub na mokro, a nawet uprać, w opisie produktu w sklepie jest zakładka z instrukcją użytkowania - tam jest opis. Każdy klient po zakupie też dostaje instrukcję.
Jak czyścić rolety?
Kasetkę rolety można myć tak jak myjemy okno, tym samym środkiem. Mechanizm rolety nie wymaga żadnej konserwacji. Materiał rolety czyścimy np. za pomocą suchej szczotki do tkanin, lub ściereczki. Możemy również użyć odkurzacza, z odpowiednią ssawką, oczywiście ustawiamy minimalną siłę ciągu. Pełna instrukcja użytkowania jest w sklepie przy opisie produktu, w zakładce "Instrukcje". Każdy klient po zakupie też dostaje instrukcję.
Jak czyścić rolety rzymskie?
Nasze rolety rzymskie czyścimy podobnie jak powyżej opisane rolety zwijane, lub możemy materiał wyprać, wszystko według instrukcji do pobrania w opisie produktu w zakładce "Instrukcje". Każdy klient po zakupie też dostaje swoją instrukcję.
Czy montując plisy lub rolety stracę gwarancję na okna?
Nic takiego nie powinno się stać. Jeżeli nasze produkty montujemy tradycyjną metodą, w świetle szyby, np. plisę, to wkręcamy malutkie wkręty (3x12 mm.) w listwę przyszybową okna, czyli nie w element konstrukcyjny – nie naruszamy konstrukcji okna. Ale jeżeli ktoś nie chce, lub nie może, to w naszej ofercie jest ogromny wybór rodzajów mocowań bezinwazyjnych plis, lub rolety w kasecie montowane bezinwazyjnie do okien, każdy znajdzie coś dla siebie.
Jaki jest okres gwarancji na zakupione towary?
Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji dwa lata.
Jak długo trwa dostawa i realizacja zamówienia?
Na czas realizacji wpływa kilka czynników. Realizację zamówienia (produkcję osłon okiennych na wymiar) rozpoczynamy po potwierdzeniu zamówienia przez klienta (wpływie środków na konto). Czas produkcji to z reguły około 5 - 10 dni roboczych (poza np. roletami rzymskimi, dokładnie wszystko opisane w regulaminie). Potem pozostaje jeszcze czas dostawy przez kuriera, z reguły do dwóch dni roboczych. Dostawy realizuje firma DPD, tylko oni wożą takie gabaryty przesyłek, w rozsądnych cenach.
Jakie są koszty wysyłki?
Na terenie Polski wysyłka jest darmowa powyżej wartości zamówienia 500 zł.
Poniżej wartości zamówienia 500 zł. koszt wysyłki to 19 zł. Paczki mają niestandardową długość i wagę.
Czy wysyłacie za granicę?
Nie. Nie wysyłamy za granicę. Gabaryty paczek są nietypowe. 
więcej w zakładce: dostawa

Czy macie jakieś gotowe plisy, rolety, żaluzje?
Nie. Wszystkie produkty wykonujemy na wymiar, na zamówienie klienta.