żaluzje do okien

Pokaż 1-10 of 10 przedmiotów

Filtry aktywne

Żaluzje aluminiowe HD 25mm. Na wymiar

0,00 zł

Tradycyjne żaluzje aluminiowe, wykonujemy na wymiar, według specyfikacji klienta.

Nasze żaluzje wyróżnia wysoka jakość i wykonanie idealnie według potrzeb klienta, na dokładnie taki wymiar jaki jest potrzebny. Możliwy również montaż do okna bezinwazyjny.

Kolory żaluzji do wyboru: biały, srebrny, brązowy, szary, antracytowy, niebieski, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony, różowy, kremowy, beżowy, czarny, większość w różnych odcieniach.

Standardowo, bez dopłaty, wyposażone są w prowadzenie boczne żyłkowe, co sprawia że żaluzja trzyma się równolegle okna, nawet gdy jest ono uchylone, zabezpiecza żaluzje przed kołysaniem się na oknie.

Pozostałe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Żaluzje aluminiowe 50 mm. Na wymiar

0,00 zł

Żaluzje aluminiowe, szerokość lameli 50 mm. Wysokiej jakości żaluzje, wykonujemy na wymiar, według konfiguracji klienta.

Kolory żaluzji do wyboru: białe, srebrne, antracytowe, beżowe, brązowe metalizowane i inne.

W żaluzjach tego typu sterowanie odbywa się za pośrednictwem sznurków, zarówno obrót lamelami, jak i unoszenie/opuszczanie.

Żaluzje 50 mm. z reguły montuje się do ściany, lub sufitu nad oknem. W przypadku montażu we wnęce okiennej należy zwrócić uwagę aby żaluzja nie kolidowała z możliwością otwierania okna.

Więcej informacji poniżej w zakładce "Opis".

Żaluzje drewniane 25 mm. Na wymiar

0,00 zł

Bardzo ładny i stylowy rodzaj żaluzji. Żaluzje drewniane wysokiej jakości, dostępne u nas na wymiar, wykonane dokładnie według specyfikacji klienta.

Lamele o szerokości 25 mm. Kolorystyka przedstawiona poniżej w konfiguratorze, lamele z widoczną strukturą drewna, oraz kolory kryjące.

Żaluzje wyposażone są standardowo w prowadzenie boczne na żyłce bezbarwnej, dzięki czemu żaluzja utrzymuje się cały czas równolegle do okna i np. przy otwieraniu, czy uchylaniu okna nie buja się.

Pozostałe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Żaluzje drewniane 50 mm. Na wymiar

0,00 zł

Piękne żaluzje drewniane, szerokość lameli 50 mm. Wykonujemy na wymiar. Wysoka jakość.

Kolorystyka lamel widoczna do wyboru poniżej w konfiguratorze, z widoczną strukturą drewna, oraz kolory kryjące.

Żaluzje można doposażyć w efektowną drabinkę taśmową, kolorystycznie dobraną do koloru lameli, lub indywidualnie wybrać jej kolor.

Oferujemy również żaluzje Faux Wood, z lamelami wyglądającymi jak drewniane, ale wykonanymi z tworzywa sztucznego.

W standardowym wyposażeniu jest maskownica rynny górnej w kolorze lameli. Maskownica osłania rynnę górną od przodu, lub na życzenie też po bokach, należy pamiętać że maskownica z bokami jest szersza od żaluzji około centymetra z każdej strony, co może w niektórych przypadkach przeszkadzać.

Pozostałe informacje poniżej - w zakładce "Opis"

Żaluzje bambusowe 25 mm. Na wymiar

0,00 zł

Efektowne żaluzje z naturalnych materiałów.

Wykonujemy na wymiar, według konfiguracji klienta. Żaluzje bambusowe, o szerokości lamel 25 mm. wysokiej jakości.

Kolorystyka lamel jest do wyboru w konfiguratorze poniżej, lamele z widoczną strukturą drewna.

Żaluzje bambusowe lepiej sprawdzą się od żaluzji drewnianych w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, jak kuchnia czy łazienka.

Więcej właściwości i wyposażenia standardowego naszych żaluzji bambusowych poniżej w zakładce "Opis"

Żaluzje bambusowe 50 mm. Na wymiar

0,00 zł

Naturalne żaluzje ozdobią każde wnętrze.

Wysokiej jakości żaluzje bambusowe, szerokość lameli 50 mm. Wytwarzamy na wymiar, według konfiguracji klienta.

Kolorystyka lamel poniżej w konfiguratorze, lamele z widoczną strukturą drewna.

Żaluzja może być wyposażona w drabinkę taśmową dodającą jej jeszcze stylu.

W żaluzjach o szerokości lamel 50 mm. sterowanie odbywa się za pośrednictwem sznurków, zarówno obrót lamelami, jak i unoszenie/opuszczanie.

Pozostałe cechy i standardy wykonania naszych żaluzji bambusowych - proszę przeczytać poniżej zakładkę "Opis"

Verticale na wymiar, do 2,5m szer.

0,00 zł

Verticale - żaluzje pionowe. Wytwarzamy na wymiar, wysokiej jakości, według specyfikacji klienta.

Bogaty wybór kolorów materiałów wysokiej jakości - nie są to najtańsze tkaniny. Do wyboru wersje sterowania. Szerokość lameli 127 mm.

Maksymalna szerokość verticali jakie możemy wykonać to 2,5 metra, jest to spowodowane ograniczeniami w transporcie, jednak mamy też produkt (verticale do 5m szer.) w którym można złożyć szynę z dwóch elementów do maksymalnej szerokości łącznej 5 m.

Dalsze szczegóły poniżej w zakładce "Opis"

Verticale na wymiar, do 5m szer.

0,00 zł

Wykonujemy na potrzebny wymiar. Produkt wysokiej jakości. Materiały nie są najtańszymi dostępnymi, tylko naprawdę dobrej jakości.

Ze względu na ograniczenia w transporcie ten rodzaj verticala, aby można było wykonać o szerokości do 5 metrów, składa się z dwóch złączonych szyn verticala do 2,5 m. szerokości i jest to połączenie dwóch wersji sterowania A1 tego produktu dostępnego również w naszym sklepie.

Łańcuszek obsługi sterujący lewą połową lameli jest z lewej strony i w tą stronę zsuwają się lamele otwierając vertical, a na prawym końcu verticala jest łańcuszek sterujący prawą połową lameli.

Oferujemy dużą paletę kolorów materiałów do wyboru.

Dalsze informacje w zakładce "Opis" poniżej:

Żaluzje drewniane 50mm. Sterowane pilotem

0,00 zł

Wykonujemy na wymiar, według specyfikacji klienta. Żaluzje drewniane o szerokości lameli 50 mm. sterowane elektrycznie za pomocą pilota.

Do wyboru szereg kolorów. Możliwe duże gabaryty żaluzji.

Szczegóły poniżej w zakładce "Opis"

Żaluzje bambusowe 50 mm. Sterowane pilotem

0,00 zł

Na wymiar. Wysokiej jakości, wygodne w użyciu żaluzje bambusowe o szerokich lamelach 50 mm.

Napęd elektryczny radiowy Yooda, sterowany pilotem.

Możemy wykonać duże gabaryty żaluzji, a dzięki napędowi elektrycznemu sterowanie nimi jest bardzo łatwe.

Pozostałe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Żaluzje do okien od producenta


Żaluzje do okien to niezwykle popularne osłony, które wyróżnia korzystna cena i funkcjonalność. O przeróżnych kształtach, rozmiarach i designach wiodą prym nie tylko w mieszkaniach, ale również w obiektach użytku publicznego. Znakomicie chronią przed promieniowaniem słonecznym oraz zapewniają stuprocentową intymność. Modne żaluzje na okna, które mamy w ofercie są dostępne w kilku wersjach – tradycyjnej aluminiowej, eleganckiej drewnianej i nowoczesnej bambusowej. Które żaluzje okienne sprawdzą się u Ciebie?


Modne żaluzje na okna – co je wyróżnia?


Modne żaluzje do okien pełnią podobną funkcję jak rolety, jednak pod kilkoma względami się różnią. Przede wszystkim żaluzje są zbudowane z innych materiałów i tkanin, w tym z bambusa i drewna. Poza tym składają się one z listewek, zwanych lamelkami, które skutecznie chronią przed intensywnym promieniowaniem słonecznym.

Żaluzje okienne wewnętrzne

Żaluzje do okien wewnętrzne z powodzeniem mogą zdobić okno samodzielnie lub być uzupełnieniem firan i zasłon. Występują w wielu odcieniach i rozmiarach, dlatego skutecznie komponują się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Żaluzje okienne nie są problematyczne w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć listewki ściereczką lub specjalną szczotką. Uniwersalne i niedrogie, prezentują się nadzwyczaj stylowo.


Modne żaluzje drewniane i bambusowe


W naszej ofercie są dostępne modne żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe.

Żaluzje drewniane wyróżnia niepowtarzalny design. Wyglądają one elegancko i ekskluzywnie, a naturalne odcienie drewna nadają wnętrzom wyjątkowy klimat. Mają minimalistyczny charakter, który pasuje zwłaszcza do aranżacji klasycznych. Od razu przyciągają wzrok i zatrzymują go na dłużej. Poza tym są trwałe i nie blakną pod wpływem słońca. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, żaluzje drewniane cechuje solidność i wytrzymałość.

Żaluzje drewniane są zbudowane z listewek, które ułatwiają regulację dopływu światła do wnętrza. Stopień zaciemnienia jest więc zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Żaluzje drewniane są niezwykle proste w czyszczeniu, ponadto ich dodatkowa konserwacja preparatami do drewna wpływa na podniesienie walorów estetycznych produktu. Odporne na blaknięcie i intensywne promieniowanie, są również niewrażliwe na zmienne temperatury. Żaluzje drewniane w naszej ofercie są też dostępne w wersji z montażem bezinwazyjnym, w której nie trzeba wiercić otworów i naruszać ramy okiennej i innych obszarów w okolicy przeszkleń.

Druga propozycja to żaluzje bambusowe. W stylu eko, są lekkie, nowoczesne i niezwykle atrakcyjne wizualnie. Pięknie prezentują się w salonach, pokojach gościnnych i kuchniach. Niewrażliwe na warunki atmosferyczne, pozwalają efektywnie filtrować światło słoneczne. Jeśli marzysz więc o dekoracyjnych żaluzjach okiennych, będą strzałem w dziesiątkę!

Żaluzje bambusowe są lżejsze od swoich drewnianych odpowiedników o około 40%. Nie obciążają więc przeszkleń i ich okolic, idealnie wpasowują się w okna o dowolnych rozmiarach. To delikatnie egzotyczny akcent, polecany zwłaszcza miłośnikom ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań na przykład w stylu zero waste.

Modne żaluzje okienne aluminiowe


Trzecia propozycja to żaluzje aluminiowe. Uniwersalne, tworzą wrażenie lekkości i ułatwiają utrzymanie niskiej temperatury w pomieszczeniach. Ze względu na wszechstronność, pasują do każdej aranżacji. Poza tym są łatwe w czyszczeniu, gdyż wystarczy je przetrzeć ściereczką i delikatnym detergentem.

Oferujemy żaluzje okienne w wielu kolorach i strukturach. Produkujemy osłony na wymiar, dlatego też idealnie dopasujemy je do Twoich przeszkleń. Żaluzje aluminiowe idealnie zaciemniają wnętrza, zapewniają też największą prywatność. Co istotne, produkujemy je w wielu kolorach, a do najpopularniejszych należą: srebrny, brązowy, biały, szary, antracytowy, niebieski, żółty, zielony, czerwony, różowy, kremowy, beżowy i czarny. Wyposażone w prowadzenie boczne żyłkowe, które gwarantują sztywność żaluzji, oferujemy w najatrakcyjniejszych cenach – tak jak wszystkie nasze rolety i żaluzje!


Modne żaluzje do okien – cena


Nasze żaluzje okienne są nie tylko praktyczne oraz łatwe w montażu, ale wyróżnia je też bardzo atrakcyjna cena. Nie musisz przepłacać ani obawiać się ukrytych kosztów – ceny żaluzji do okien w naszym sklepie są przyjazne dla każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia kosztów. Chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania!

Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą vericale. Ta odmiana żaluzji okiennych cieszy się coraz większa popularnością. Verticale są wykonane z pionowych pasków (lameli) wiszących obok siebie. Połączone od dołu łańcuszkiem lub sznurkiem, przytwierdzonym do szyny, wyposażamy w mechanizm sterujący. W większości przypadków lamele można przesuwać na boki, do przodu lub do tyłu oraz obracać je. Znakomicie prezentują się one w nowoczesnych biurach i gabinetach. Dostępne w najmodniejszych kolorach, w tym w nieskazitelnej bieli, szarościach i brązach, można montować do sufitu lub ściany.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze rolety i żaluzje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Roleta to bardzo funkcjonalny rodzaj zasłony okiennej. Świetnie sprawdzi się w dosłownie każdym wnętrzu, będąc przy okazji także świetną ozdobą. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wybierając rolety okienne? 

Jeśli nie znaleźliśmy jeszcze idealnego sposobu na skuteczne zasłonięcie okna, rolety mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pomogą nam bardzo skutecznie osłonić wnętrze od ciekawskiego wzroku naszych sąsiadów, a także świetnie przygaszą promienie słoneczne wpadające do naszego domu. Co więcej, rolety mogą być też bardzo ciekawym dodatkiem, który ozdobi nasze wnętrze i podkreśli jego charakter. Takie rolety okienne są niezwykle funkcjonalne, przez co stanowią doskonałą alternatywę dla zwykłych zasłon. Obecnie w sklepach mamy naprawdę ogromny wybór spośród ich różnych wzorów, kolorów i rodzajów. Co warto wziąć pod uwagę, by kupić idealne rolety okienne wewnętrzne? 

Jakie rolety wybrać do domu? 

Rolety okienne to świetne rozwiązanie do domu. Są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale i stanowią świetny element dekoracyjny. Warto podkreślić też, że wybór ten może okazać się bardzo opłacalny. Przy odpowiednim użytkowaniu rolety okienne wewnętrzne posłużą nam bowiem przez wiele lat. Jednak aby tak się stało, musimy dobrze je dopasować. I to zarówno do naszych preferencji, jak i do wnętrza, w którym się znajdą.