rolety Screen wewnętrzne

Pokaż 1-1 of 1 przedmiotów

Filtry aktywne

Rolety Screen Wewnętrzne. Na wymiar.

0,00 zł

Rolety przeciwsłoneczne - screen, wewnętrzne, wolnowiszące, w kasecie. Wytwarzamy na wymiar, według potrzeb klienta.

Ochrona przed silnym światłem słonecznym i nagrzewaniem się wnętrz.
Screeny zatrzymują wprost padające silne światło słoneczne, rozpraszają promienie słońca, równocześnie pozostawiając dobrą widoczność na zewnątrz poprzez materiał.

Ponadto Bardzo dobrze absorbują ciepło co korzystnie wpływa na zmniejszenie np. kosztu klimatyzacji.

Materiał przepuszcza 5% światła. Blokuje 95% promieni UV. Możliwe sterowanie ręczne, lub elektryczne, pilotem.

Dalsze informacje poniżej w zakładce "Opis"

W upalne dni, gdy temperatura sięga 40 stopni Celsjusza, nawet specjalne grubsze szyby nie są w stanie zapobiec przegrzewaniu pomieszczeń. Dlatego właśnie powstały screen rolety wewnętrzne, które tworzą skuteczną barierę przed promieniowaniem słonecznym. W okresie letnim ułatwiają utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach, a zimą kumulują ciepło, co przekłada się na oszczędności finansowe.

Rolety wewnętrzne screen z naszej produkcji są spersonalizowane indywidualnie dla każdego klienta, więc z łatwością dopasujesz ich wymiary i wygląd do swojego obiektu. Co mamy w ofercie?


Rolety wewnętrzne screen – czyli jakie?


Rolety screen wewnętrzne to jedne z najbardziej ekologicznych i ekonomicznych osłon okiennych. Idealnie chronią wnętrza przed nadmierną ilością promieniowania słonecznego. Dzięki temu zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu się budynków. Ma to niebagatelny wpływ na oszczędności finansowe, gdyż można ograniczyć eksploatacje klimatyzacji. W chłodniejszym okresie natomiast rolety screen kumulują ciepło, co przekłada się na ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem.

Rolety screen wewnętrzne powstają z solidnych tkanin, które idealnie przylegają do przeszkleń i nie odstają od powierzchni. Wyglądają bardzo estetycznie i elegancko, chronią nawet wnętrza przed insektami i kurzem. Taka szczelna ochrona przed owadami i zanieczyszczeniami to dodatkowe korzyści dla miłośników porządku. 

Rolety screen wewnętrzne stanowią też izolację akustyczną (rolety akustyczne wewnętrzne) , gdyż redukują hałas z zewnątrz. Możesz swobodnie pracować lub odpoczywać z pewnością, że żadne głośne dźwięki nie zakłócą Twojego spokoju. Sprawdź ofertę na rolety akustyczne wewnętrzne.

Rolety wewnętrzne screen powstają z wysokogatunkowych tkanin – roleta okienna wewnętrzna może być bardziej przezierna lub praktycznie całkowicie zaciemniająca. Z naszymi roletami screen masz pewność, że żadne promienie słoneczne nie będą raziły w oczy ani odbijały się od ekranów komputerów lub telewizorów.

Rolety wewnętrzne screen – dlaczego warto je zamówić?

Rolety wewnętrzne screen dopasujesz do małych okien, jak i wielkich przeszkleń. Jako polski producent rolet screen szyjemy nasze produkty według wytycznych klientów. Personalizujemy każdą osłonę zgodnie z oczekiwanymi wymiarami, kolorystyką i strukturą, jaką preferuje przyszły użytkownik. Służymy przy tym radą, chętnie pomagamy skonfigurować roletę screen do konkretnych pomieszczeń. Dzięki temu zasłony pięknie komponują się z wnętrzami, a przy tym są w pełni funkcjonalne.

Ze względu na cenne właściwości nowoczesne rolety wewnętrzne screen znajdują zastosowanie nie tylko w domach (zwłaszcza energooszczędnych), ale też w galeriach, sklepach, biurach, hotelach, szkołach, szpitalach i na dużych halach.

W praktyce można je wykorzystać wszędzie, gdyż pasują do mniejszych i większych przeszkleń. Są stosowane nie tylko na oknach, ale też wyjściach tarasowych. Praktycznie wszędzie tam, gdzie jest szyba, tam możesz zamontować piękne i solidne rolety screen wewnętrzne.

Rolety screen wewnętrzne – montaż i pielęgnacja

Oferujemy możliwość doboru koloru i dodatków do rolet wewnętrznych screen według własnych upodobań. Ogromną popularnością cieszą się wersje w odcieniach bieli, szarości i brązu, nasi klienci mogą jednak zdecydować się na żywsze barwy, na przykład soczystą zieleń. Roleta wewnetrzna do wyboru ma stopień zaciemnienia tkaniny.

Warto pamiętać, że montaż rolet wewnętrznych screen należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją. Do każdego produktu dołączamy przejrzyste i czytelne zalecenia, jak zainstalować osłony, by posłużyły Ci bezproblemowo przez wiele lat.

Montaż osłon tego typu rzadko jest przeprowadzany samodzielnie, warto skorzystać z wsparcia w tym procesie. Kolejna kwestia dotyczy czyszczenia rolet screen. Najlepiej do tego celu użyć ściereczki i zwykłych środków czyszczących. Zadbane rolety wyglądają estetycznie, a do materiału nie wnika kurz.

Rolety screen – nowoczesne rolety wewnętrzne - bogactwo wyboru

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko modele przeznaczone do wnętrz, ale też rolety zewnętrzne screen. Solidne, wytrzymałe i eleganckie są przeznaczone do montażu na zewnątrz obiektów. Pasują zarówno do klasycznych brył, jak i nowoczesnych budynków zgodnych z aktualnymi trendami.

One równie skutecznie chronią wnętrza przed nasłonecznieniem, dodatkowo zabezpieczają fasadę, elewację i przeszklenia przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Rolety zewnętrzne screen tworzą barierę przeciw intensywnym ulewom i wichurom.

Rolety zewnętrzne screen zatrzymują do 90% energii słonecznej, mogą też obniżyć koszty ogrzewania i klimatyzacji nawet o 60%! Zimą więc przekładają się na oszczędności finansowe, a latem zapobiegają przegrzewaniu wnętrz. Ponadto są one niewrażliwe na wysokie i niskie temperatury, co jeszcze bardziej przedłuża ich żywotność.

Cena rolet wewnętrznych screen

Cena rolet screen wewnętrznych jest zależna od indywidualnych zamówień. Na ostateczny koszt wpływa ilość produktów, ich wymiar, parametry oraz zastosowanie dodatkowych rozwiązań. Dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu dokonania wyceny.

Jako polski producent rolet oferujemy także przyjazne rabaty uzależnione od wartości całego zamówienia. Przypominamy też, że na każdym etapie zamówienia można się z nami skontaktować i zasięgnąć porady lub informacji.

Służymy kompleksowym wsparciem podczas wyboru rolet screen, chętnie skonfigurujemy produkt z klientem. Wiemy, że nie każdy może być pewny, jakie rolety sprawdzą się w jego budynku – dlatego warto skonsultować z nami dobór osłony.

Nasze umiejętności i doświadczenie ułatwią proces zakupowy!

Roleta okienna wewnętrzna to bardzo funkcjonalny rodzaj zasłony okiennej. Świetnie sprawdzi się w dosłownie każdym wnętrzu, będąc przy okazji także świetną ozdobą. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wybierając rolety okienne? 

Jeśli nie znaleźliśmy jeszcze idealnego sposobu na skuteczne zasłonięcie okna, rolety mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pomogą nam bardzo skutecznie osłonić wnętrze od ciekawskiego wzroku naszych sąsiadów, a także świetnie przygaszą promienie słoneczne wpadające do naszego domu. Co więcej, rolety mogą być też bardzo ciekawym dodatkiem, który ozdobi nasze wnętrze i podkreśli jego charakter. Takie rolety okienne są niezwykle funkcjonalne, przez co stanowią doskonałą alternatywę dla zwykłych zasłon. Obecnie w sklepach mamy naprawdę ogromny wybór spośród ich różnych wzorów, kolorów i rodzajów.

Co warto wziąć pod uwagę, by kupić idealne rolety okienne wewnętrzne? 

Jakie rolety wybrać do domu?