moskitiery

Pokaż 1-4 of 4 przedmiotów

Filtry aktywne

Moskitiery okienne ramkowe - Premium - Na wymiar

0,00 zł

Moskitiery okienne / siatki przeciw owadom wykonujemy na wymiar, na zamówienie.

Wysokiej jakości, solidne i trwałe. Dopasowane idealnie do okien z PCV, ramka moskitiery wykonana z aluminium, kolorystycznie można ją dopasować do koloru okna.
Ramka moskitiery wykonana z solidnego profilu z aluminium ciągnionego (nie zaginana blaszka aluminiowa jak w większości przypadków) o dużej sztywności i odpowiednio  grubych ściankach, oraz wytrzymałe narożniki z tworzyw sztucznych, głęboko wnikające wewnątrz profili aluminiowych.

Całość wykonania gwarantuje odpowiednio wysoką jakość i trwałość moskitier

Moskitiery złożone w całości

Moskitiera mocowana do okna bezinwazyjnie

Siatka z tworzywa sztucznego, bardzo trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne

Więcej informacji poniżej w zakładce "Opis"

Moskitiery okien dachowych. Na wymiar

0,00 zł

Moskitiery rolowane do okien dachowych wytwarzamy na wymiar.

Produkt wysokiej jakości i o przemyślanej konstrukcji.

Mechanizm moskitiery rolowanej z hamulcem, także siatka nie zwinie się gwałtownie.

Siatka pracuje w szczelnych prowadnicach i zwija się w kasetę.

Kaseta aluminiowa i prowadnice dostępne w kolorach: biały, szary antracyt, lub drewnopodobne złoty dąb i orzech.

Prowadnice - ramki moskitiery posiadają dodatkową uszczelkę.

Moskitiera zapewnia szczelność i komfort chroniąc wnętrza przed komarami, muchami i innymi owadami.

Czytaj więcej informacji poniżej w zakładce "Opis"

Moskitiery rolowane. Na wymiar

0,00 zł

Moskitiera rolowana w kasecie, z prowadnicami. Wytwarzamy na konkretny wymiar, według specyfikacji klienta.

Moskitiera wysokiej jakości. Roluje się za pomocą mechanizmu sprężynowego z hamulcem - nie zwinie się gwałtownie.

Siatka moskitiery zwija się w górną kasetkę aluminiową, w kolorach do wyboru: biały, szary antracyt, lub drewnopodobne złoty dąb i orzech.

Po bokach siatka pracuje w prowadnicach w kolorze kasety moskitiery, prowadnice posiadają uszczelki przy siatce, także całość jest odpowiednio doszczelniona.

Pozostałe, szczegółowe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Moskitiery okienne ramkowe - Standard - Na wymiar

0,00 zł

Wersja podstawowa naszych moskitier okiennych ramkowych.
Wykonujemy na wymiar.
Dostarczamy złożoną, w całości.

Ramka moskitiery Standard
wykonana z profili aluminiowych o cieńszym przekroju niż nasza wersja Premium

Możliwe do wykonania większe wymiary:
- wykonujemy je w moskitierach ramkowych Premium

Ramka do wyboru w kilku kolorach - więcej kolorów do wyboru, w tym drewnopodobne, dostępne w naszej wersji Premium

Mocowane do ramy okiennej bezinwazyjnie

Więcej informacji w zakładce "opis" poniżej:

Moskitiery do okien na wymiar

Komary i małe muszki skutecznie potrafią uprzykrzyć życie – zwłaszcza relaks i sen. Letnie upały sprzyjają ich inwazji, dlatego warto zainwestować w nowoczesne moskitiery do okien. Te specjalne produkty znakomicie chronią pomieszczenia przed przedostaniem się owadów oraz innych niepożądanych insektów. Montowane w oknach tworzą swojego rodzaju barierę, którą wyróżnia trwałość, solidność i żywotność. Moskitiery na okna są korzystne cenowo i z łatwością dopasujesz je do przeszkleń o różnej wielkości. Który produkt się sprawdzi u Ciebie?

Moskitiery do okien na wymiar – jakie przynoszą korzyści?

Jeśli marzysz o tym, by przesiadywać wieczorem w mieszkaniu z otwartymi oknami i zaświeconym światłem, postaw na solidne moskitiery na okna. To uniwersalne osłony, które skutecznie zabezpieczają wnętrza przed owadami, insektami i komarami. Nie zabijają ich i nie trują, a po prostu uniemożliwiają przedostanie się do budynku. Moskitiery do okien na wymiar nie są więc szkodliwe dla ludzi ani środowiska.

Te funkcjonalne produkty mogą chronić cały dom, począwszy od salonu, po kuchnię, sypialnię, a nawet łazienkę. Znakomicie sprawdzają się także w obiektach użytku publicznego. Dzięki nim nie trzeba inwestować regularnie w kosztowne środki chemiczne.

Moskitiery - charakterystyka

Moskitiery do okien mają siatki o drobnych oczkach. Idealnie przepuszczają one powietrze i światło, są barierą jedynie dla owadów. Ponadto te osłony nie rzucają się w oczy i nie psują żadnej aranżacji. Rozstaw oczek jest uniwersalny, ale można osobiście dobrać je do własnych preferencji. Moskitiera do okna to jedno z najtańszych rozwiązań na rynku w porównaniu do innych środków owadobójczych.
Siatkę ochronną zamontujesz praktycznie wszędzie – zarówno na większych, jak i mniejszych przeszkleniach. Oferujemy sprzedaż moskitier na okna na wymiar, z łatwością więc dopasujesz je do rozmiarów własnych okien.

Zobacz też: rolety do okien

Moskitiery na okna – ramkowe, rolowane i dachowe

Moskitiery na okna dzielą się na ramkowe, rolowane i moskitiery do okien dachowych. Wersje ramkowe składają się z profilu z tworzywa sztucznego oraz naciąganej siatki. Rolowane natomiast są zamknięte w kasecie, którą można montować na przykład do wnęki okiennej. Solidne i trwałe, oprócz siatki są wyposażone w prowadnice, które umożliwiają wygodne rozwijanie produktu – podobnie jak rolety. Co ciekawe, moskitiery na okna można nabyć w wersji rozwijanej poziomo i pionowo, a nawet z połączeniami magnetycznymi.
Ogromną popularnością cieszą się też moskitiery na okna dachowe, które idealnie przylegają do niestandardowych przeszkleń. Tak więc wybór jest naprawdę ogromny, a każdy klient dobierze produkt do własnych preferencji.

 W szczególności polecamy Ci:

Moskitiery na okno – jak je mierzyć?

Moskitiery na okna muszą być dopasowane do wymiarów przeszkleń – najważniejsze jest zmierzenie przestrzeni okiennej między ramami. Warto skontaktować się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości – dopasujemy produkt indywidualnie do potrzeb klienta.

Cena moskitier na okna jest uzależniona od specyfiki, konstrukcji i rozmiarów produktu. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wyceniamy według konkretnych paramentów.