Żaluzje aluminiowe Na wymiar. Lamele 25mm.

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! kontakt@roletypremium.pl

Tradycyjne żaluzje aluminiowe, wykonujemy na wymiar, według specyfikacji klienta.

Nasze żaluzje wyróżnia wysoka jakość i wykonanie idealnie według potrzeb klienta, na dokładnie taki wymiar jaki jest potrzebny.

Możliwy bezinwazyjny montaż do okna.

Kolory żaluzji do wyboru: biały, srebrny, brązowy, szary, antracytowy, niebieski, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony, różowy, kremowy, beżowy, czarny, większość w różnych odcieniach.

Żaluzje można wyposażyć w prowadzenie boczne żyłkowe, co sprawia że żaluzja trzyma się równolegle okna, nawet gdy jest ono uchylone, zabezpiecza żaluzje przed kołysaniem się na oknie.

Pozostałe, szczegółowe informacje poniżej w zakładce "Opis"

Skonfiguruj produktdone_all realizacja w 10-14 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
miejsce montażu
do okna lub ściany/sufitu
Czas samodzielnego montażu
15 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Żaluzje aluminiowe o szerokości lamel 25 mm. Bardzo dobra jakość. Wyposażone w mechanizm opuszczania i unoszenia sznurkowy samohamujący, oraz mechanizm obrotowy - przekładnię ślimakową z pokrętłem z tworzywa sztucznego realizujący obrót - zmianę kąta lameli żaluzji.

 

Nasze wysokiej jakości żaluzje aluminiowe wykonane na wymiar można zamontować na cztery sposoby:

Żaluzje w świetle szyby, montaż tradycyjny

Montaż w świetle szyby, żaluzja znajduje się bardzo blisko szyby, zamontowana do listwy przyszybowej, pracuje pomiędzy listwami przyszybowymi, dzięki czemu bardzo niewiele odstaje przed płaszczyznę okna. Żaluzja mocowana jest za pomocą metalowych wieszaków przykręcanych małymi wkrętami od spodu górnej listwy przyszybowej, przy samej szybie. Wieszaki nie są praktycznie widoczne po zamontowaniu żaluzji - mieszczą się w górnej rynnie z mechanizmami. Dolne mocowanie żyłek prowadzenia bocznego za pomocą przezroczystych mocowań płaskich z tworzywa sztucznego.

Ten rodzaj montażu możliwy jeżeli głębokość listew przyszybowych wynosi co najmniej 15 mm. Szczegóły w instrukcji pomiaru do pobrania w zakładce "instrukcje" powyżej.

żaluzje aluminiowe w świetle szyby

zaluzja-w-swietle-szyby-cn.jpg   zaluzja-w-swietle-szyby-b.jpg

 

Żaluzje na listwach przyszybowych na ramie okna

Montaż na listwach przyszybowych, zamontowane do płaszczyzny ramy okna. Żaluzje odstają od płaszczyzny okna o całą swoją grubość, ale dzięki temu mogą ominąć np. wszelkiego rodzaju szprosy okienne. Żaluzja mocowana jest za pomocą metalowych wieszaków kątowych przykręcanych małymi wkrętami od lica listwy przyszybowej, lub ramy okna. Wieszaki nie są praktycznie widoczne po zamontowaniu żaluzji, są zasłonięte przez rynnę górną z mechanizmami. Dolne mocowanie żyłek prowadzenia bocznego za pomocą przezroczystych mocowań kątowych z tworzywa sztucznego.

żaluzje aluminiowe na ramie okna

zaluzja-na-listwach-cn.jpg   zaluzja-na-listwach-b.jpg

 

 

Żaluzje aluminiowe bezinwazyjne

Montaż bezinwazyjny, na ramie skrzydła okiennego. Tylko do okien otwieranych. Zainstalowana żaluzja wystaje cała przed płaszczyznę okna, tak jak w punkcie powyżej.

Żaluzja montowana jest za pomocą specjalnych solidnych mocowań bezinwazyjnych zakręcanych, zaciskanych na krawędziach skrzydła okiennego, także nie trzeba robić otworków aby zamocować żaluzję, nie trzeba przykręcać mocowań do ramy okna.

Komplet mocowań bezinwazyjnych to zaczepy górne, oraz dolne utrzymujące żyłkę prowadzenia bocznego, kolory zaczepów bezinwazyjnych do wyboru: biel, beż, szary, antracyt, brąz, czarny. Ilość górnych wieszaków bezinwazyjnych dobierana jest w zależności do wielkości - szerokości żaluzji, do szer. 800 mm. to 2 szt, do szer. 1400 mm. 3 szt, powyżej szerokości 1400mm: 4 szt.

Instrukcje pomiaru, aby właściwie podać wymiary w zamówieniu, powyżej w zakładce "instrukcje"

żaluzje aluminiowe bezinwazyjne

zaluzja-na-ramie-cn.jpg   zaluzja-na-ramie-b.jpg

żaluzje bezinwazyjne - zaczepy  kolory mocowań żaluzji bezinwazyjnych

 

Żaluzje mocowane do ściany, lub sufitu  

Można też zamontować żaluzję do ściany lub sufitu, poza wnęką okienną, lub we wnęce okiennej (wtedy trzeba zwrócić uwagę na to aby nie kolidowała z możliwością otwierania okna).

żaluzje montaż na ścianie  zaluzja-na-scianie-n.jpg

Przy większych gabarytach proponujemy żaluzje z szerokimi lamelami 50 mm. bardziej przystosowane do dużych gabarytów i możliwe do wykonania w o wiele większych wymiarach. Są dostępne u nas np. [tutaj]

 

Żaluzje wyposażone w mechanizm opuszczania i unoszenia sznurkowy samohamujący, oraz mechanizm obrotowy - przekładnię ślimakową z pokrętłem z tworzywa sztucznego realizujący obrót lameli żaluzji.

Minimalna szerokość żaluzji 32 cm. W żaluzjach o szerokości do 40 cm. sznurek i pokrętło sterujące znajdują się po przeciwnych stronach żaluzji.

Proszę zapoznać się z instrukcjami pomiaru żaluzji, powyżej w zakładce "instrukcje".

W razie pytań - napisz maila.

Pozostałe standardy wykonania:
Na produkt udzielana jest gwarancja 2 lata.
Prowadzenie żyłkowe pomaga ustabilizować żaluzję w pionie.
Ewentualne zerwanie się żyłki najczęściej jest spowodowane zbyt silnym jej naciągnięciem przy montażu.
Mogą występować niewielkie różnice w odcieniach lameli, szczególnie gdy domówimy ten sam kolor w późniejszym okresie.
Kolor pasmanterii dobierany jest pod kolor lameli żaluzji.
Żaluzja po całkowitym podciągnięciu do góry, będzie miała prześwit pomiędzy rynną górną, a pakietem lameli, wynika to ze specyfiki mechanizmu.
Przy całkowitym zamknięciu lameli może być widoczny prześwit pomiędzy rynną górną, a pierwszą lamelą.
Dolna lamela może nie układać się tak samo jak pozostałe.
Nie dołączamy wkrętów mocujących, te elementy trzeba sobie dobrać samemu w zależności od miejsca w którym zamierzamy żaluzję przymocować (do montażu w świetle szyby zalecamy wkręty 3x12 mm).

*Czas realizacji każdego indywidualnego zamówienia podajemy zawsze w dniach roboczych.

W momentach dużego spiętrzenia zamówień, w sezonie letnim, lub np. w grudniu przed świętami, termin realizacji może się nieznacznie wydłużyć.

żaluzja aluminiowa na wymiar

baner-info-a.jpg

 

Instrukcja pomiaru żal. alu. 25 (846.38k)

Pobierz instrukcję pomiaru, aby podać właściwe wymiary żaluzji.

Instrukcja montażu żal. alu. (1.11M)

Pobierz instrukcję montażu żaluzji.

Instrukcja użytkowania żal. alu. (234.31k)

Pobierz instrukcję użytkowania i konserwacji żaluzji aluminiowych