Rolety Dzień Noc w kasecie Klasik. Na wymiar

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 793 145 120 / [email protected]

Wykonujemy na wymiar, idealnie dopasowane do okien, roleta Dzień Noc Klasik, w kasecie z prowadnicami, montowana do skrzydła okiennego. Po zamontowaniu tworzy niemal jedną całość z oknem.
Wysokiej jakości produkt polski.
Materiały rolety w szerokim wyborze kolorów, najpopularniejsze białe, szare, kremowe, beżowe, oraz cała gama innych kolorów, dzięki czemu każdy dopasuje rolety do swojego domu.
Kolorystyka osprzętu – kasety i prowadnice dopasowana jest do najpopularniejszych kolorów okien: białe RAL 9016, ciemny brąz RAL 8019, antracyt RAL 7016, oraz okleiny drewnopodobne (za dopłatą): złoty dąb, dąb bagienny, winchester,  orzech, sosna, mahoń.

Kolejne informacje poniżej w zakładce "Opis".

Skonfiguruj produkt done_all Realizacja około 5-10 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
miejsce montażu
do okna
Czas samodzielnego montażu
12 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Kaseta w którą zwija się materiał rolety odstaje od płaszczyzny okna tylko 34 mm. dzięki czemu łatwo jest otworzyć szeroko okno nie uderzając o ścianę.

Do wyboru opcja do okien z prostą listwą przyszybową, oraz specjalna do okien o silnie wyoblonych listwach przyszybowych. W naszym konfiguratorze wystarczy zaznaczyć odpowiedni wariant. Należy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru, ponieważ inaczej mierzymy i podajemy wymiary dla wersji z prostą listwą przyszybową, a inaczej dla zaokrąglonej listwy przyszybowej.

Tkanina rolet dzień noc składa się z naprzemiennych pasów z materiału nieprzeźroczystego i przeźroczystego, rozwija się podwójnie. Dlatego rozwijając lub zwijając materiał możemy dowolnie zestawiać te pasy względem siebie bardziej odsłaniając lub zasłaniając, aż do całkowitego zwinięcia rolety, lub jej rozwinięcia – zamknięcia, na oknie.

Dokładamy wszelkich starań do jak najlepszej jakości wykonania i obsługi zarówno przedsprzedażnej jak i posprzedażnej.

 

Czas montażu jednej rolety to zazwyczaj około 10 minut.
W montażu nie przeszkadzają nawiewniki / wywietrzniki w oknach.
Szczegóły w instrukcjach pomiaru i montażu, w zakładce "instrukcje" - powyżej.

Jeżeli posiadasz okna o mocno zaokrąglonych listwach przyszybowych, to posiadamy specjalne rozwiązania dla tego typu okien, prowadnice w takiej rolecie posiadają specjalne łukowe profilowanie punktu styku z oknem, w miejscu w którym jest przyklejana do okna.

Prowadnica rolety do okna o prostych listwach przyszybowych:

 

Prowadnica do okna o wyoblonych listwach przyszybowych:

 

 

Roleta mocowana do listew przyszybowych skrzydła okiennego za pomocą małych wkrętów (zalecane 3x12 mm), prowadnice przyklejane za pomocą taśmy piankowej 9mm. naniesionej już na prowadnice.
Kaseta i prowadnice wykonane z tworzyw sztucznych (PVC).
Jest możliwość wykonania kaset z aluminium, w tej samej kolorystyce i takie rolety są dostępne w naszym sklepie jako oddzielny produkt.

 

Pozostałe właściwości naszych rolet Dzień Noc Klasik:

Na rolety jest udzielana gwarancja 2 lata.

Proszę nie korzystać ze wskazówek robienia pomiarów rolet z innych firm, należy zastosować się tylko do naszych instrukcji pomiarów i montażu.


Standardy i właściwości rolet:
Minimalna szerokość rolety 12 cm.
Wkrętów mocujących kasety do okien nie dołączamy – zalecamy 3x12 mm.
Wybierając tkaninę należy wziąć pod uwagę fakt, że pod światło, lub w zależności od rodzaju i natężenia światła, kolor, odcień materiału może się zmieniać. (np. pod słońce po opuszczeniu rolety materiał będzie się wydawał jaśniejszy – szczegóły w zakładce „instrukcje” na tej stronie.
Odcień materiału w zamówionej rolecie może się minimalnie różnić ze względu na zmiany w procesie farbowania.
W przypadku powtórnego zamówienia rolet z takim samym materiałem odcień/struktura może się minimalnie różnić od tych wcześniejszych.
Okleina drewnopodobna stosowana w naszych roletach w kasetach i na prowadnicach imituje naturalne drewno dlatego ze względu na nieregularność słojów możliwe są różnice w wyglądzie poszczególnych elementów.
Dopuszczalne jest lekkie ugięcie rury nawojowej i belki dolnej.
Specyfika tkanin typu „dzień noc” - naprzemienne pasy nieprzezierne i przezierne z minimalną ilością materiału – dopuszcza uginanie się tych pasów pod ich własnym ciężarem (łódkowanie). Łódkowanie może stanowić 2-3% szerokości materiału.
Dopuszczalna jest różnica w wysokości pasów do 5%.
W pomieszczeniach o niskiej wilgotności tkaniny mogą się elektryzować, można użyć środków antyelektrostatycznych do odzieży.
Po całkowitym opuszczeniu – zamknięciu rolety, może być minimalny prześwit (do kilku milimetrów) pomiędzy dolną listwą przyszybową, a roletą, wszystko uzależnione jest od konstrukcji konkretnego okna na jakim montujemy roletę, od kształtu listwy przyszybowej.
Roleta materiałowa z materiałem typu „blackout” - nieprzepuszczającym światła, zaciemniającym, nie zagwarantuje 100% zaciemnienia – trochę światła przenika przy prowadnicach i belce dolnej,
Maksymalna szerokość z jaką możemy wykonać rolety tego typu z pełną gwarancją to 120 cm, szersze mogą działać gorzej, rura nawojowa może się bardziej uginać, mechanizm może ciężej działać, roleta może działać nie do końca prawidłowo.
Spinka łańcuszka sterującego atestowana na zrywanie wg normy PN-EN 13120.
Produkt personalizowany, wykonywany na zamówienie klienta.
Materiały dzień noc mogą strzępić się na brzegach, szczególnie pasów przeziernych, szczególnie w kolekcji tkanin PDN200, jednak jeżeli to nastąpi to nie będzie tego widać, ponieważ jest przykryte prowadnicami.
Dopuszcza się nieznaczne falowanie materiału, w szczególności w szerokich roletach, w kolekcji tkanin PDN1000.
W trakcie eksploatacji tolerancja wymiarów tkaniny rolety materiałowej może ulec zmianie z naturalnych powodów. Wysokość w zakresie +/-3%, szerokość -0,5%
Tolerancja odchylenia w pionie i poziomie materiałów tradycyjnych przy wymiarach do 2,5m. do 5mm.

Czas oczekiwania, najczęściej około 5 - 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (+kurier). W sytuacji zwielokrotnionej ilości zamówień termin realizacji może się przedłużyć o kilka dni.

 

Instrukcja pomiaru rolety Klasik (301.04k)

Rolety Klasik i Klasik Dzień Noc. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić rolety.

Instrukcja pomiaru rol Klasik ZL (161.79k)

Rolety Klasik i Klasik Dzień Noc, do okien o zaokrąglonych listwach przyszybowych. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić rolety,

Instrukcja montażu Klasik (560.68k)

Instrukcja montażu rolet Klasik i Klasik Dzień Noc. Pobierz.

Instrukcja użytkowania rolet (774.29k)

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji rolet z tkaninami tradycyjnymi, oraz Dzień Noc. Pobierz.

Poniższy film przedstawia montaż rolety Klasik, na filmie widać roletę w wersji tkaniny dzień noc, jednak montaż z tkaniną tradycyjną niczym się nie różni.

  

Kolejny film pokazuje montaż rolety Klasik Dzień Noc, oraz szczegóły na które należy zwrócić uwagę, aby nie popełnić błędu przy montażu rolety.

Poniżej zdjęcia z kilku naszych realizacji.

Sprawdź też inne produkty w naszym sklepie