Rolety Dzień Noc w kasecie Klasik. Na wymiar

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! kontakt@roletypremium.pl

Wykonujemy na wymiar, idealnie dopasowane do okien, roleta Dzień Noc Klasik, w kasecie z prowadnicami, montowana do skrzydła okiennego. Po zamontowaniu tworzy niemal jedną całość z oknem.
Wysokiej jakości produkt polski.
Materiały rolety w szerokim wyborze kolorów, najpopularniejsze białe, szare, kremowe, beżowe, oraz cała gama innych kolorów, dzięki czemu każdy dopasuje rolety do swojego domu.
Kolorystyka osprzętu – kasety i prowadnice dopasowana jest do najpopularniejszych kolorów okien: białe RAL 9016, ciemny brąz RAL 8019, antracyt RAL 7016, oraz okleiny drewnopodobne (za dopłatą): złoty dąb, dąb bagienny, winchester,  orzech, sosna, mahoń.

Kolejne informacje poniżej w zakładce "Opis".

Skonfiguruj produktdone_all Realizacja około 5-10 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
miejsce montażu
do okna
Czas samodzielnego montażu
12 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Kaseta w którą zwija się materiał rolety odstaje od płaszczyzny okna tylko 34 mm. dzięki czemu łatwo jest otworzyć szeroko okno nie uderzając o ścianę.

Do wyboru opcja do okien z prostą listwą przyszybową, oraz specjalna do okien o silnie wyoblonych listwach przyszybowych. W naszym konfiguratorze wystarczy zaznaczyć odpowiedni wariant. Należy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru, ponieważ inaczej mierzymy i podajemy wymiary dla wersji z prostą listwą przyszybową, a inaczej dla zaokrąglonej listwy przyszybowej.

Tkanina rolet dzień noc składa się z naprzemiennych pasów z materiału nieprzeźroczystego i przeźroczystego, rozwija się podwójnie. Dlatego rozwijając lub zwijając materiał możemy dowolnie zestawiać te pasy względem siebie bardziej odsłaniając lub zasłaniając, aż do całkowitego zwinięcia rolety, lub jej rozwinięcia – zamknięcia, na oknie.

Dokładamy wszelkich starań do jak najlepszej jakości wykonania i obsługi zarówno przedsprzedażnej jak i posprzedażnej.

 

Czas montażu jednej rolety to zazwyczaj około 10 minut.
W montażu nie przeszkadzają nawiewniki / wywietrzniki w oknach.
Szczegóły w instrukcjach pomiaru i montażu, w zakładce "instrukcje" - powyżej.

Jeżeli posiadasz okna o mocno zaokrąglonych listwach przyszybowych, to posiadamy specjalne rozwiązania dla tego typu okien, prowadnice w takiej rolecie posiadają specjalne łukowe profilowanie punktu styku z oknem, w miejscu w którym jest przyklejana do okna.

Prowadnica rolety do okna o prostych listwach przyszybowych:

tapp-prow-plaska-41.jpg

 

Prowadnica do okna o wyoblonych listwach przyszybowych:

tapp-prow-lukowa-41.jpg

 

 

Roleta mocowana do listew przyszybowych skrzydła okiennego za pomocą małych wkrętów (zalecane 3x12 mm), prowadnice przyklejane za pomocą taśmy piankowej 9mm. naniesionej już na prowadnice.
Kaseta i prowadnice wykonane z tworzyw sztucznych (PVC).
Jest możliwość wykonania kaset z aluminium, w tej samej kolorystyce i takie rolety są dostępne w naszym sklepie jako oddzielny produkt.

 

Pozostałe właściwości naszych rolet Dzień Noc Klasik:

Na rolety jest udzielana gwarancja 2 lata.

Proszę nie korzystać ze wskazówek robienia pomiarów rolet z innych firm, należy zastosować się tylko do naszych instrukcji pomiarów i montażu.


Standardy i właściwości rolet:
Minimalna szerokość rolety 12 cm.
Wkrętów mocujących kasety do okien nie dołączamy – zalecamy 3x12 mm.
Wybierając tkaninę należy wziąć pod uwagę fakt, że pod światło, lub w zależności od rodzaju i natężenia światła, kolor, odcień materiału może się zmieniać. (np. pod słońce po opuszczeniu rolety materiał będzie się wydawał jaśniejszy – szczegóły w zakładce „instrukcje” na tej stronie.
Odcień materiału w zamówionej rolecie może się minimalnie różnić ze względu na zmiany w procesie farbowania.
W przypadku powtórnego zamówienia rolet z takim samym materiałem odcień/struktura może się minimalnie różnić od tych wcześniejszych.
Okleina drewnopodobna stosowana w naszych roletach w kasetach i na prowadnicach imituje naturalne drewno dlatego ze względu na nieregularność słojów możliwe są różnice w wyglądzie poszczególnych elementów.
Dopuszczalne jest lekkie ugięcie rury nawojowej i belki dolnej.
Specyfika tkanin typu „dzień noc” - naprzemienne pasy nieprzezierne i przezierne z minimalną ilością materiału – dopuszcza uginanie się tych pasów pod ich własnym ciężarem (łódkowanie). Łódkowanie może stanowić 2-3% szerokości materiału.
Dopuszczalna jest różnica w wysokości pasów do 5%.
W pomieszczeniach o niskiej wilgotności tkaniny mogą się elektryzować, można użyć środków antyelektrostatycznych do odzieży.
Po całkowitym opuszczeniu – zamknięciu rolety, może być minimalny prześwit (do kilku milimetrów) pomiędzy dolną listwą przyszybową, a roletą, wszystko uzależnione jest od konstrukcji konkretnego okna na jakim montujemy roletę, od kształtu listwy przyszybowej.
Roleta materiałowa z materiałem typu „blackout” - nieprzepuszczającym światła, zaciemniającym, nie zagwarantuje 100% zaciemnienia – trochę światła przenika przy prowadnicach i belce dolnej,
Maksymalna szerokość z jaką możemy wykonać rolety tego typu z pełną gwarancją to 120 cm, szersze mogą działać gorzej, rura nawojowa może się bardziej uginać, mechanizm może ciężej działać, roleta może działać nie do końca prawidłowo.

Standardowo długość łańcuszka sterującego roletą wynosi około 70% jej wysokości. Jeżeli potrzebna jest konkretna długość, prosimy o wiadomość przy zakupie. Łańcuszek można skrócić rozpinając łącznik i odcinając potrzebną długość.
Spinka łańcuszka sterującego atestowana na zrywanie wg normy PN-EN 13120.
Produkt personalizowany, wykonywany na zamówienie klienta.
Materiały dzień noc mogą strzępić się na brzegach, szczególnie pasów przeziernych, szczególnie w kolekcji tkanin PDN200, jednak jeżeli to nastąpi to nie będzie tego widać, ponieważ jest przykryte prowadnicami.
Dopuszcza się nieznaczne falowanie materiału, w szczególności w szerokich roletach, w kolekcji tkanin PDN1000.
W trakcie eksploatacji tolerancja wymiarów tkaniny rolety materiałowej może ulec zmianie z naturalnych powodów. Wysokość w zakresie +/-3%, szerokość -0,5%
Tolerancja odchylenia w pionie i poziomie materiałów tradycyjnych przy wymiarach do 2,5m. do 5mm.

Czas oczekiwania, najczęściej około 5 - 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (+kurier). W sytuacji zwielokrotnionej ilości zamówień termin realizacji może się przedłużyć o kilka dni.

 

Montaż rolety dzień noc w kasecie

Rolety mają różną budowę oraz mogą mieć nieco inny sposób montażu. Montaż rolety dzień noc w kasecie może być nieco skomplikowany dla osób, które zwykle użytkowały tradycyjną roletę, bez kasety. Jednak jeśli mamy do czynienia z roletami w kasecie, wystarczy np. przykręcić ją do listew przyszybowych na skrzydle okna przy pomocy specjalnych haczyków dołączonych do zestawu, aby nie przesuwały się niekontrolowanie na ramie okiennej.

Roleta dzień noc w kasecie

Rolety typu dzień noc są chętnie wybierane do nowych domów czy mieszkań. Prezentują się bardzo ładnie, ciekawie i intrygująco, a dodatkowo posiadają specjalną budowę, która pozwala na całkowite odsłonienie okna, zasłonienie w ciągu dnia, ale również zupełne zacienienie w nocy, dzięki czemu światło z ulicy nie będzie przebijać się do środka. Roleta dzień noc w kasecie to produkt, który prezentuje się bardzo ładnie, ponieważ cały mechanizm jest zakryty, nic nie wystaje, co wpływa na komfort użytkowania, a także estetykę całego pomieszczenia.

Rolety dzień noc w prowadnicach

Rolety i inne produkty, których zadaniem jest zasłonięcie okna mogą dzielić się na te na prowadnicach, jak i na te bez prowadnic. Rolety dzień noc w prowadnicach znacznie ułatwiają funkcjonowanie całości. Prowadnice pozwalają na to, by roleta, a dokładniej jej główna część zasłaniająca okno cały czas przylegała ściśle do okna. Prowadnice, jak sama nazwa mówi, zajmują się prowadzeniem całej żaluzji wzdłuż okna, jego pionowego wymiaru. Dzięki temu roleta schodzi równomiernie, nie tańczy wokół szyby, a ponadto nie odchyla się podczas otwarcia okna w sposób uchylny.

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Chcesz założyć w swoich oknach rolety, jednak nie wiesz, na co postawić i co się u Ciebie sprawdzi? Koniecznie zerknij na rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami. Takie połączenie da Ci wszystko, czego potrzebujesz. Nie zabraknie dobrej jakościowo przysłony, którą możesz całkowicie otworzyć, możesz przysłonić światło słoneczne w ciągu dnia, jak i skorzystać z opcji całkowitego zaciemnienia w nocy. Ponadto kaseta pięknie, bez zbędnego wysiłku przysłoni cały mechanizm, który zainstalowany będzie na ramie okiennej, zaś prowadnice przytrzymają roletę jak najbliżej okna, dzięki czemu nie będzie się odchylać w nieoczekiwanych momentach. 

Rolety dzień noc w prowadnicach

Rolety typu dzień noc są w ostatnim czasie bardzo popularne. Nic w tym dziwnego - dają naprawdę ogromną swobodę ruchów i wiele ciekawych możliwości. Rolety dzień noc w prowadnicach to świetny wybór, jeśli chcesz, aby ich funkcjonowanie było ułatwione. Prowadnice to kluczowa część, która umożliwia przyleganie tkaniny do okna. Dzięki nim, po uchyleniu okna, wszystko pozostanie na swoim miejscu, bez odchylania czy odsłaniania tego, co dzieje się w środku lub na zewnątrz. Najczęściej wybierane są właśnie rolety z prowadnicami.

Montaż rolet dzień noc w kasecie

Na rynku znaleźć można wiele ciekawych rolet, w tym rolety w kasecie, jak i bez kasety. Bardzo dużo możliwości dają rolety dzień noc. Pozwalają na odsłonięcie okna, pełne zaciemnienie, ale również coś pośrodku. Montaż rolet dzień noc w kasecie jest bardzo prosty. Wystarczy kasetę roletę przykręcić do listw przyszybowych na okiennym skrzydle. Dzięki nim kaseta nie przesuwa się po ramie. Ponadto, jeśli roleta w kasecie posiada specjalną żyłkę, można przeciągnąć do do dolnego haczyka, by montaż został zakończony pomyślnie.

Rolety dzień noc - prowadnice

Decydujesz się na zakup rolety dzień noc? Prowadnice, które otrzymasz w zestawie to bardzo dobry dodatek, który pozwoli Ci odpowiednio zamontować roletę, a przy okazji kontrolować jej rozwijanie i zwijanie. Prowadnica, to nic innego, jak żyłka, która przeprowadzana jest przez specjalne haczyki. Dzięki temu żaluzja, która jest rozwinięta, nie rusza się, przylega dokładnie do ramy okiennej, nawet, jeśli okno jest uchylone. Nawet, jeśli wieje wiatr, nie jest w stanie nią poruszyć, ponieważ roleta jest unieruchomiona przez prowadnice.

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Marzą Ci się estetyczne, dobrze wykonane rolety? Postaw na rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami. Takie rozwiązanie jest nie tylko doskonałym wyborem pod względem estetycznym, ale także funkcjonalnym. Rolety dzień noc dają wiele wspaniałych możliwości, znacznie więcej, niż tradycyjne żaluzje. Stosując taką roletę możesz zaciemnić całkiem pomieszczenie na noc, lekko je zaciemnić w ciągu dnia lub całkowicie odsłonić. Cechą charakterystyczną jest materiał, który podzielony został na ciemniejsze i jaśniejsze pasy.

Montaż rolety dzień noc w kasecie

Rolety dzień noc są w ostatnim czasie bardzo chętnie wybierane, głównie przez wzgląd na swoją fantastyczną konstrukcję. Jak odbywa się jednak montaż rolety dzień noc w kasecie? Jest on bardzo prosty i niezbyt skomplikowany. Wystarczy kasetę rolety zawiesić w sposób bezinwazyjny, przy pomocy specjalnych klipsów na ramie okna, a prowadnice żyłkowe naciągnąć i przy pomocy klipsów dołączyć do dolnej ramy. Całość przebiega szybko i sprawnie i nie wymaga pomocy fachowców. Wystarczy instrukcja dołączona do zestawu!

Montaż rolet dzień noc w kasecie

Rolety na rynku posiadają różną budowę, wyposażone są również w różnorodny materiał. To, jaką roletę wybierzemy dla siebie, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Jednak sporo osób decyduje się na rolety dzień noc, ponieważ daje ona spore możliwości, jeśli chodzi o zasłanianie okna. Montaż rolet dzień noc w kasecie jest bardzo prosty, a wszystkie potrzebne elementy oraz wskazówki znajdziesz powyżej w zakładce "instrukcje", która do Ciebie dotrze po zamówieniu. Warto postawić na montaż bezinwazyjny, ponieważ wtedy można ją w każdej chwili zdjąć bez wyrządzania krzywdy oknu.

baner-info-a.jpg

 

Instrukcja pomiaru rolety Klasik (301.04k)

Rolety Klasik i Klasik Dzień Noc. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić rolety.

Instrukcja montażu Klasik (560.68k)

Instrukcja montażu rolet Klasik i Klasik Dzień Noc. Pobierz.

Instrukcja użytkowania rolet (774.29k)

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji rolet z tkaninami tradycyjnymi, oraz Dzień Noc. Pobierz.

Poniższy film przedstawia montaż rolety Klasik, na filmie widać roletę w wersji tkaniny dzień noc, jednak montaż z tkaniną tradycyjną niczym się nie różni.

  

Kolejny film pokazuje montaż rolety Klasik Dzień Noc, oraz szczegóły na które należy zwrócić uwagę, aby nie popełnić błędu przy montażu rolety.

Poniżej zdjęcia z kilku naszych realizacji.

Sprawdź też inne produkty w naszym sklepie