Plisy Bezinwazyjne Premium. Na wymiar

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! kontakt@roletypremium.pl

Wykonujemy na wymiar, na zamówienie, według konfiguracji klienta, plisy mocowane bezinwazyjnie, bez wiercenia otworów, przykręcania "na stałe". Plisy mogą być montowane bezinwazyjnie na wiele sposobów, w zależności od potrzeb, oraz tego na co pozwala profil okna.

W standardzie nasze plisy można opuszczać i podnosić płynnie i dowolnie: z góry na dół, z dołu do góry, od środka z odkrytym dołem i górą okna. Stosujemy system i materiały najwyższej jakości. Nasze plisy można czyścić na wiele sposobów, a nawet prać.

Do wyboru wiele wysokiej jakości tkanin, o różnych właściwościach i kolorach, również tkaniny przyciemniające, z warstwą zewnętrzną odbijającą promienie słoneczne, zapobiegającą nadmiernemu nagrzewaniu wnętrz (plisy termiczne).

Szczegóły poniżej w zakładce "Opis".

Skonfiguruj produktdone_all Realizacja około 5-10 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
Czas samodzielnego montażu
7 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Twoja konfiguracja produktu:
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Nasze plisy można zamocować do okna na wiele nieinwazyjnych sposobów, bez potrzeby robienia otworów w ramie okna. 

Przede wszystkim należy rozróżnić dwa miejsca montażu plis na oknie: montaż w świetle szyby, oraz montaż na ramie okna – na listwach przyszybowych:

Montaż bezinwazyjny plis w świetle szyby

Montaż w świetle szyby, plisa jest zamocowana i pracuje bardzo blisko szyby, pomiędzy listwami przyszybowymi. Często nawet w ogóle nie odstaje przed ramę skrzydła okiennego, więc nie ma żadnego problemu z otwieraniem szeroko okien i drzwi balkonowych, nie przeszkadza i nie uderza o wnękę okienną. Oczywiście nie koliduje też z nawiewnikami, wywietrznikami czasem umieszczanymi w oknach.  Montaż plis w świetle szyby realizują nasze mocowania bezinwazyjne typów: K3, K4.

plisa - montaż w świetle szybyplisa - montaż w świetle szybyplisa - montaż w świetle szyby

                      

Montaż bezinwazyjny plis poza światłem szyby - na ramie okna

Montaż na ramie okna, skrzydła okiennego - na listwach przyszybowych, plisa jest zamocowana i pracuje poza światłem szyby, właśnie na listwach przyszybowych, czasem zachodzi też na resztę ramy skrzydła okiennego. Plisa tak zamontowana odstaje około trzy centymetry przed ramę okna, nadal mniej niż np. roleta mocowana na skrzydle okiennym, także można szeroko, bezkolizyjnie otwierać okna i drzwi balkonowe. Tkanina znajduje się bliżej klamki okiennej. Dzięki montażowi tego typu możemy zamocować plisę i ominąć np. wszelkie szprosy, czy inne elementy wystające przed powierzchnię szyby. Większość systemów mocowania również nie koliduje z nawiewnikami, wywietrznikami w oknach. Montaż plis na ramie okna realizują nasze mocowania bezinwazyjne typów: B1, B2, K2. 

plisa - montaż na ramie oknaplisa - montaż na ramie oknaplisa - montaż na ramie okna

       

Rodzaje mocowań do plis bezinwazyjnych

Mocowanie bezinwazyjne K4 - plisa w świetle szyby. Nie potrzeba żadnych narzędzi. Jest to mocowanie przyklejane. Wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i przykleić całość w odpowiednich miejscach. Dostępna do pobrania jest instrukcja pomiaru, montażu, oraz film. Aby było możliwe zamocowanie plisy w ten sposób listwa przyszybowa powinna mieć głębokość co najmniej 18 mm. i prosty kształt. Mocowanie K4 jest dostępne tylko w kolorze białym, także najlepiej sprawdzi się na białych oknach. Nadaje się do okien nieotwieranych, oraz z nawiewnikami. Plisę można w każdej chwili wypiąć, np. w celu czyszczenia, na oknie pozostają tylko małe mocowania. Wymiary elementu: szerokość 30mm, wysokość 15mm, głębokość 15mm. Maksymalny rozmiar plisy z tym mocowaniem to 2 metry kw.

mocowanie K4 

 

 _                   

Mocowanie bezinwazyjne K3 - plisa w świetle szyby. Mocowanie do okien o bardzo płytkich listwach przyszybowych, np. w niektórych nowoczesnych oknach trzyszybowych. Aby było możliwe zamocowanie plisy w ten sposób, listwa przyszybowa powinna mieć głębokość co najmniej 11 mm. Nie potrzeba żadnych narzędzi. Jest to mocowanie przyklejane, wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i przykleić w odpowiednich miejscach. Dostępne oczywiście instrukcje pomiaru, montażu, oraz film. Mocowanie K3 jest dostępne w kolorach białym, szarym, brązowym, antracytowym, dobierane automatycznie do koloru profili plis, tak aby pasowały do wszystkich kolorów okien. Mocowanie nadaje się do okien nieotwieranych oraz z nawiewnikami, wywietrznikami. Plisę można wypiąć, wysunąć z mocowań, na oknie pozostają przyklejone tylko małe mocowania. Wymiary elementu: szerokość 30mm, wysokość 45mm, komplet 4 szt. Maksymalny rozmiar plisy w jakich można to mocowanie  zastosować to 2 metry kwadratowe.

mocowanie K3   mocowanie K3

 

 _

                    

Mocowanie bezinwazyjne B1 - plisa pracuje na ramie okna. Jest to podstawowe mocowanie bezinwazyjne. Zaciskane na ramie skrzydła okiennego, na przyldze z uszczelką. Mocowanie bezbarwne, przezroczyste. Nie potrzeba żadnych narzędzi. Dostępna do pobrania instrukcja pomiaru, montażu, film. Mocowanie nadaje się tylko do okien otwieranych, pasuje do okien z nawiewnikami, wywietrznikami. Plisę można wypiąć z mocowań np. w celu czyszczenia. Zakres mocowania, grubość przylgi skrzydła okiennego 13 - 24 mm.

mocowanie B1   mocowanie B1

_

                 

Mocowanie bezinwazyjne B2 - plisa pracuje na ramie skrzydła okiennego. Zakręcane na krawędzi skrzydła okiennego - ściskające przylgę skrzydła z uszczelką - jak imadło, solidne, metalowo - tworzywowe, nie ma ryzyka zsuwania, czy przesuwania się plis. Plisa pracuje poza światłem szyby, na listwach i na ramie. Dostępna do pobrania instrukcja pomiaru, montażu, oraz film. Mocowanie nadaje się tylko do okien otwieranych. Mocowanie B2 jest dostępne w kolorach: białym, szarym, brązowym, antracytowym, dobierane automatycznie do kolorów osprzętu plisy, także całość da się dopasować do wszystkich kolorów okien. Plisę można zawsze zdjąć z mocowań. Zakres grubości przylgi skrzydła okiennego: 7 - 30 mm.

mocowanie B2   mocowanie B2

_

          

Mocowanie bezinwazyjne K2 kątowe - plisa pracuje poza światłem szyby, na ramie okna. Przyklejane do ramy okna, wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i przykleić mocowania do okna. Nie potrzebne narzędzia. Dostępna do pobrania instrukcja pomiaru, montażu. Mocowanie jest dostępne w kolorach: białym, szarym, brązowym, antracytowym, także pasuje do praktycznie wszystkich kolorów okien. Mocowanie K2 nadaje się do okien nieotwieranych, oraz z nawiewnikami, wywietrznikami. Plisę można zawsze wypiąć z mocowań. Wymiary elementu: szerokość 30mm, wysokość 37mm, plisa z tym mocowaniem odstaje od ramy okna na 33mm. Maksymalny rozmiar plisy w jakim można to mocowanie zastosować to 2 metry kwadratowe.

mocowanie K2 

 

Czas montażu jednej plisy w wersji mocowania bezinwazyjnego to około 5 minut we wszystkich rodzajach mocowań.

Bardzo staraliśmy się wszystko uprościć. Dlatego też staramy się udostępniać instrukcje pomiarów i montażu w różnych jak najbardziej przystępnych formach, do pobrania opis, zdjęcia, oraz filmy. Cały czas tworzymy nowe, coraz lepsze instrukcje, oraz prezentacje filmowe produktów.

  

Coraz więcej ciekawych informacji na temat plis ukazuje się stopniowo w naszej Bazie Wiedzy [klik tutaj], zachęcam do zapoznania się.

Powyżej w zakładce "Instrukcje" jest do pobrania między innymi instrukcja użytkowania, w tym czyszczenia i prania.

Pobierz instrukcję pomiaru plis i interesującego systemu mocowań, oraz instrukcję montażu, dostępne są powyżej w zakładce "instrukcje"

    

Czym wyróżniają się poszczególne serie tkanin w plisach

Wyszczególnione podstawowe parametry poszczególnych serii materiałów jakie można wybrać konfigurując plisy na wymiar:

  • Tkaniny P100 - zatrzymują około połowę światła, gramatura materiału to 90 g/m2
  • Tkaniny Campari - trochę grubsze od powyżej opisanych, zatrzymują około połowę światła, gramatura materiału 130g/m2
  • Tkaniny Melange - charakterystyczny deseń, zatrzymują około połowę światła, gramatura materiału 155 g/m2
  • Tkaniny Allegro Flex - bardzo lubiane przez klientów, zatrzymują około połowę światła i dodatkowo posiadają od strony szyby warstwę perlex, metalizowaną, lekko sebrną, odbijającą promienie słońca, co ma na celu zniwelowanie nagrzewania wnętrza pomieszczeń. Gramatura materiału 155 g/m2
  • Tkaniny Camouflage FR - zatrzymują około połowę światła, posiadają od str. zewn. srebrną warstwę metalizowaną odbijającą promienie słoneczne, gramatura 120 g/m2
  • Tkaniny BO P900 - zatrzymują całe światło, kolory "metalik", strona zewnętrzna zawsze srebrna odbijającą promienie słoneczne, gramatura 230 g/m2.

 

Pozostałe właściwości naszych plis bezinwazyjnych:

Maksymalna szerokość plis jakie możemy wyprodukować tak aby nie sprawiały problemów w użytkowaniu to 160 cm, maksymalna wysokość 240 cm.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze plisy były wykonane z największą starannością, są to produkty wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce (nie jest to import z Azji). Są to produkty w pełni spersonalizowane, wykonywane indywidualnie na zamówienie klienta.

Pomiarów należy dokonać ściśle według naszych instrukcji, zamieszczonych w zakładkach powyżej, nie należy się sugerować zasadami innych producentów.

Montaż plis należy wykonać według naszych instrukcji zamieszczonych w zakładkach powyżej.

Materiały są odporne na wodę, można je czyścić na mokro – według naszej instrukcji.

Wybierając materiał należy wziąć pod uwagę, że w różnym oświetleniu może inaczej wyglądać, szczególnie np. po zamontowaniu plis na oknie, w słoneczny dzień, pod słońce odcień będzie się wydawał jaśniejszy. W zależności od rodzaju oświetlenia i natężenia światła odcień materiału plis może się zmieniać. W minimalnym stopniu tkanina może też się różnić odcieniem w zależności od partii produkcyjnej materiału.

Kolory sznurków plis dobierane są pod kolor materiałów. Sznurki w plisach są bardzo odporne na przetarcie, jeżeli taki sznurek nie ulegnie mechanicznemu uszkodzeniu, to sam się nie przetrze i nie urwie przez wiele lat.

Zamontowana plisa po rozsunięciu całkowitym na oknie, w części górnej materiał będzie się inaczej układał - bardziej prostował niż w dolnej, gdzie będzie bardziej plisowany, szczególnie np. w tkaninach Juno. Po całkowitym zasłonięciu okna w dolnej części tkanina jest bardziej splisowana niż w górnej („harmonijka w części dolnej i górnej nie jest idealnie taka sama, im wyżej tym tkanina ma większą tendencję do prostowania się - grawitacja).

Plisy zamontowane obok siebie, posiadające różną szerokość – materiał może się troszkę inaczej układać na poszczególnych plisach.

Plisy posiadają minimalne prześwity boczne ze względu na ich konstrukcję i sposób montażu w oknie. W zależności od kształtu listwy przyszybowej okna pojawiają się też bardziej lub mniej widoczne prześwity pod dolnym, oraz nad górnym profilem plisy.

W tkaninie plisowanej widoczne są okrągłe otworki o średnicy około 1 mm. Na sznurek prowadzący.

Ze względu na powyższe, plisy nie zagwarantuję 100% zaciemnienia, nawet przy wyborze tkanin typu blackout.

Klienci z reguły nie zwracają na powyższe cechy uwagi, nikomu to nie przeszkadza, można to zobaczyć na naszych zdjęciach z realizacji [kliknij tu]

W plisach szerszych niż 110 cm. profil plisy może się minimalnie uginać(około 1-3 milimetry), szczególnie w przypadku ciężkich tkanin blackout, gdzie minimalne ugięcie może wystąpić nawet przy węższym wymiarze, jednak nasi klienci twierdzą że są to tak minimalne wartości że to nie przeszkadza. W tak szerokich plisach stosujemy specjalny wzmocniony profil, mający zapobiegać tym ugięciom. Profil jest wyższy od standardowego o 3 mm.

W oknie uchylnym materiał może minimalnie odchylać się od szyby pod wpływem grawitacji.

W oknach o bardzo dużym nasłonecznieniu należy zapewnić swobodny przepływ powietrza pozostawiając niedomknięty górny i dolny profil plisy, szczególnie w tkaninach blackout, ponieważ w skrajnym przypadku może nawet dojść do pęknięcia szyby.

W okresie grzewczym gdy będzie dochodziło do skraplania się pary wodnej na szybach okiennych, aby zmniejszyć tą przypadłość należy dbać o odpowiednią wentylację pomieszczeń, a plisy należy nie domykać do końca, szczególnie na noc.

Plisy dostarczone są fabrycznie ustawione – naciąg sznurków powodujących prawidłowe działanie plis zestrojony jest z podaną wysokością, można również samodzielnie ustawić (jeżeli np. plisa ma tendencję do opadania):

• naciągnąć mocniej plisę przesuwając miejsce zaczepu sznurka w dolnych mocowaniach - jest w instrukcji, oraz jest krótki filmik pokazujący jak to zrobić [ klik tutaj ]

• zawiązać supły na sznurkach w górnych mocowaniach w innym miejscu, nadmiar sznurka za supłem odciąć. Powyższe czynności należy przeprowadzić po lewej i prawej stronie.

Czas oczekiwania to najczęściej około 5 -10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (+ czas dostawy przez kuriera). Jeżeli intensywność z jaką spływają zlecenia od klientów mocno się zwielokrotni, okres realizacji wydłuża się o kilka dni.

Plisy bezinwazyjne na wymiar- funkcjonalność i estetyka w jednym rozwiązaniu

Rolety plisowane bezinwazyjne na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych i estetycznych osłon okiennych. Dzięki nim można skutecznie kontrolować przepływ naturalnego światła oraz zachować prywatność we wnętrzu. W naszej ofercie kupnawymiar.pl znajdziesz różne warianty plis bezinwazyjnych na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania.

Plisy bezinwazyjne na wymiar to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla okien, ale także dla drzwi balkonowych, okien dachowych czy innych nietypowych przeszkleń. Ich montaż bezinwazyjny umożliwia łatwą i szybką instalację, bez konieczności wiercenia otworów czy uszkadzania ścian czy ramy okna. To wygodne rozwiązanie, które nie wymaga żadnych kompromisów.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z funkcjonalności i estetyki, jakie oferują plisy okienne na wymiar.

Plisy bezinwazyjne na wymiar góra dół- skuteczna regulacja światła

Bezinwazyjne rolety plisowane na wymiar pozwalają na precyzyjną regulację przepływu światła. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu góra-dół, można dowolnie dostosować wysokość opuszczenia plis. W ten sposób można stworzyć idealne warunki oświetleniowe w pomieszczeniu, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

W ciągu dnia, gdy chcesz skorzystać z naturalnego oświetlenia, możesz delikatnie opuścić plisy od góry, pozwalając promieniom słonecznym wpadać do pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia stworzenie przyjemnej atmosfery i korzystanie z naturalnego światła bez nadmiernego nasłonecznienia.

Natomiast wieczorem, gdy zależy Ci na większej prywatności i ochronie przed nadmiarem światła z zewnątrz, możesz opuścić plisy od dołu. W ten sposób kontrolujesz przepływ światła, zapewniając sobie intymność i spokój we wnętrzu.

Nasza roleta plisowana na wymiar góra dół jest nie tylko praktyczna, ale także estetyczna. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego stylu wnętrza. Dzięki temu nie tylko kontrolujesz światło, ale także dodajesz dekoracyjny element do swojego pomieszczenia.

Wybierz plisy okienne bezinwazyjne na wymiar góra dół i ciesz się skuteczną regulacją światła w swoim wnętrzu. To doskonałe rozwiązanie, które łączy funkcjonalność, estetykę i komfort użytkowania.

Plisy bezinwazyjne na wymiar sklep- szeroki wybór i profesjonalne doradztwo

W naszym sklepie kupnawymiar.pl oferujemy szeroki wybór plis bezinwazyjnych na wymiar. Posiadamy różne warianty kolorystyczne, wzory i tkaniny plisowane, abyś mógł dopasować je do swojego wnętrza.

Zapewniamy naszym klientom nie tylko szeroki wybór plis bezinwazyjnych na wymiar, ale również profesjonalne doradztwo w procesie wyboru. Nasz zespół specjalistów doskonale zna się na różnych rodzajach plis, ich funkcjach i właściwościach. Dlatego możemy udzielić fachowych porad i wskazać najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

W naszym sklepie zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dopasowanie plis do stylu i charakteru wnętrza. Dlatego oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów, które pozwolą Ci stworzyć harmonijny i estetyczny wystrój pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy preferujesz stonowane odcienie, czy odważne akcenty, w naszej ofercie znajdziesz plisy bezinwazyjne na wymiar, plisy zaciemniające pomieszczenia, które spełnią Twoje oczekiwania. Najpiękniejsze plisy bezinwazyjne !

Nasza plisa montowana bezinwazyjnie, czyli specjalne uchwyty montuje się na dolnej krawędzi ramy okna.

Odwiedź nasz sklep internetowy kupnawymiar.pl i przekonaj się o naszej szerokiej ofercie, od klasycznych rolet po żaluzje plisowane. Roleta plisowana bezinwazyjna na wymiar- Twój dom zyska nie tylko funkcjonalne osłony okienne, ale także estetyczny i dopasowany do Twoich potrzeb wygląd.

Plisy bezinwazyjne na wymiar online- wygodne i łatwe zamówienie

Dzięki naszej platformie internetowej możesz zamówić plisy bezinwazyjne na wymiar online. Wystarczy dokonać pomiaru okna, wybrać preferowany rodzaj plis, a następnie złożyć zamówienie. Nasza łatwa w obsłudze strona internetowa umożliwia wybór różnych opcji, takich jak kolor, rodzaj montażu i stopień zaciemnienia.

Zamawianie plis bezinwazyjnych na wymiar online to wygodne i szybkie rozwiązanie. Dzięki naszej platformie internetowej możesz z łatwością zaplanować i zrealizować zakup bez wychodzenia z domu.

Nasza platforma online oferuje szeroki wybór opcji dostosowanych do Twoich preferencji. Można zamontować plisy na ramie okna. To zależy od Ciebie, które wybierzesz. Możesz wybrać kolor plis, rodzaj montażu oraz stopień zaciemnienia, aby idealnie dopasować je do swoich potrzeb. A może szukasz plisy termoizolacyjne? Dodatkowo nasza strona kupnawymiar.pl zapewnia przejrzyste informacje na temat każdego rodzaju plis, pomagając Ci podjąć świadomą decyzję.

Plisy bezinwazyjne na wymiar okienne- estetyczne i praktyczne rozwiązanie

Plisy bezinwazyjne na wymiar montowane są bez konieczności wiercenia otworów w ramach okna. Dzięki temu nie narażasz ścian na uszkodzenia i nie tracisz estetyki swojego wnętrza. Plisy są montowane za pomocą specjalnych uchwytów, które zapewniają stabilność i trwałość. Ich minimalistyczny design doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im nowoczesnego charakteru.

Plisy bezinwazyjne na wymiar to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferują doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, umożliwiają kontrolę stopnia zaciemnienia i zapewniają prywatność wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo, plisy bezinwazyjne na wymiar są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości ich demontażu i prania tkanin.

Plisy bezinwazyjne na wymiar inwazyjne- tradycyjne rozwiązanie

W przypadku, gdy preferujesz tradycyjne rozwiązanie, oferujemy również plisy bezinwazyjne na wymiar inwazyjne. Montowane są one za pomocą specjalnych ram okiennych, które zapewniają stabilność i precyzyjne dopasowanie do Twojego okna. Dzięki nim możesz skutecznie kontrolować przepływ światła i zapewnić sobie intymność wewnątrz pomieszczeń.

Plisy bezinwazyjne na wymiar to nie tylko praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, ale również element dekoracyjny, który wzbogaci wygląd Twojego wnętrza. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach i tkaninach, które umożliwiają dopasowanie ich do każdego stylu wystroju.

W naszej ofercie znajdziesz plisy bezinwazyjne na wymiar, które są idealne zarówno do domów, mieszkań, biur, jak i innych przestrzeni komercyjnych. Każda plisa jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plis bezinwazyjnych na wymiar. Nasz profesjonalny zespół jest gotowy, aby doradzić i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Zamów plisy bezinwazyjne na wymiar już dziś i ciesz się funkcjonalnością, estetyką i wygodą w swoim wnętrzu.

baner-info-a.jpg

  

Instrukcja użytkowania Plisy (1.13M)

Plik pdf zawierający szczegóły użytkowania i konserwacji plis.

Instrukcja pomiaru Plisy (289.15k)

Plisy - mocowania standardowe, oraz bezinwazyjne - typy: K3, K4, K5, K6, oraz plisy z mechanizmem. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić plisy.

Instrukcja Pomiaru Plisy (408.02k)

Plisy - mocowania bezinwazyjne, typy: B1 i B2. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić plisy.

Instrukcja pomiaru Plisy (216.21k)

Plisy - mocowania bezinwazyjne typu K2. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić plisy.

Instrukcja montażu Plisy (572.11k)

Instrukcja Montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne B1. Pobierz.

Instrukcja montażu Plisy (301.74k)

Instrukcja montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne B2. Pobierz.

Instrukcja montażu Plisy (137.95k)

Instrukcja montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne K2. Pobierz.

Instrukcja montażu Plisy (196.44k)

Instrukcja montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne K3. Pobierz.

Instrukcja montażu Plisy (181.89k)

Instrukcja montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne K4. Pobierz.

Instrukcja montażu Plisy (166.56k)

Instrukcja montażu - Plisa mocowania bezinwazyjne K5. Pobierz

Poniżej film pokazujący jak zmierzyć okno do zamówienia plis mocowanych bezinwazyjnie. Plisa pracuje w świetle szyby. Pomiar do mocowań bezinwazyjnych typu: K3, K4, K5.

    

Poniżej film pokazujący jak zmierzyć okno do zamówienia plis mocowanych bezinwazyjnie. Plisa pracuje na ramie skrzydła okiennego. Pomiar do mocowań typu: B1, B2.

    

Film pokazujący działanie drążka obsługi, gdy nie możemy dosięgnąć ręką aby obsługiwać plisę

 

Poniżej film pokazujący montaż bezinwazyjny plisy za pomocą podstawowych mocowań B1. Bez narzędzi. Plisa na ramie skrzydła okiennego.

_

Jeszcze jeden film pokazujący montaż bezinwazyjny za pomocą mocowań B1

_

Poniżej film pokazujący montaż Plisy z mocowaniem bezinwazyjnym B2. Plisa na ramie skrzydła okiennego.

_

Poniżej film pokazujący montaż bezinwazyjny plisy z mocowaniem przyklejanym K3. Bez narzędzi. Plisa pracuje w świetle szyby. Mocowanie nadaje się również do okien trzyszybowych z bardzo płytką listwą przyszybową.

_

Poniżej film pokazujący działanie drążka obsługi - gdy nie możemy dosięgnąć ręką aby obsługiwać plisę.

_

Poniżej film pokazujący jak można zwiększyć naciąg plisy, aby plisa działała z większym oporem, oraz sztywniej przylegała do okna.

_

Sprawdź też inne produkty w naszym sklepie