Rolety Dzień Noc w kasecie, bezinwazyjne. Na wymiar. Premium Profil DN.

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! kontakt@roletypremium.pl

Solidne rolety dzień noc, które wykonujemy na wymiar, w wielu opcjach do wyboru. Roleta zwija się w kasetę, materiał porusza się w prowadnicach, dzięki czemu nie kołysze się gdy np. uchylimy okno, cały czas utrzymuje się równolegle do okna. Kaseta rolety, oraz prowadnice montowane są do okna bezinwazyjnie.

Rolety te różnią się jednak zasadniczo od naszych innych rolet w kasetach - Dzień Noc Klasik, między innymi sposobem montażu, kasetę montujemy przyklejając ją do ramy okna nad szybą, przez co nie trzeba jej przykręcać wkrętami, oczywiście prowadnice też są przyklejane.

Pozostałe cechy naszych rolet Dzień Noc Premium Profil znajdują się poniżej w zakładce "Opis".

Skonfiguruj produktdone_all Realizacja około 5-10 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
miejsce montażu
do okna
Czas samodzielnego montażu
12 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Materiał rolet nie pracuje w świetle szyby, tylko dalej od szyby, w przestrzennych prowadnicach na ramie skrzydła okiennego, dzięki czemu omija wszelkie przeszkody typu szprosy okienne.

Roleta nie zmniejsza powierzchni światła szyby, ani kasetą, ani prowadnicami, ponieważ całość znajduje się na ramie okna i nie wystaje w światło szyby.

Jednak powyżej opisane cechy sprawiają że roleta bardziej odstaje od okna niż nasza roleta w kasecie Klasik, kaseta rolety wystaje o 13 milimetrów bardziej od płaszczyzny ramy okna niż kaseta naszych rolet Klasik. Cała kaseta rolety Dzień Noc Premium Profil wyrasta ponad płaszczyznę okna o 48 milimetrów, przez co bardziej kłopotliwe może być szerokie otwarcie okna – może uderzać o glif wnęki okiennej, podobnie przestrzenne prowadnice wystają przed ramę okna o 13 mm. Jeżeli chcemy kasetę mniej odstającą proponuję nasze rolety Dzień Noc Klasik, w których jednak kasetę musimy przykręcić (prowadnice są już przyklejane).

Kasety i prowadnice dostępne w pełnej gamie kolorów podstawowych i drewnopodobnych.

Dalsze parametry rolet Dzień Noc Premium Profil:

Na rolety jest udzielana gwarancja 2 lata.
Proszę nie korzystać ze wskazówek robienia pomiarów rolet z innych firm, należy zastosować się tylko do naszych instrukcji pomiarów i montażu.
Standardy i właściwości rolet:
Minimalna szerokość rolety 12 cm.
Wybierając tkaninę należy wziąć pod uwagę fakt, że pod światło, lub w zależności od rodzaju i natężenia światła, kolor, odcień materiału może się zmieniać. (np. pod słońce po opuszczeniu rolety materiał będzie się wydawał jaśniejszy – szczegóły w zakładce „instrukcje” na tej stronie.
Odcień materiału w zamówionej rolecie może się minimalnie różnić ze względu na zmiany w procesie farbowania.
W przypadku powtórnego zamówienia rolet z takim samym materiałem odcień/struktura może się minimalnie różnić od tych wcześniejszych.
Okleina drewnopodobna stosowana w naszych roletach w kasetach i na prowadnicach imituje naturalne drewno dlatego ze względu na nieregularność słojów możliwe są różnice w wyglądzie poszczególnych elementów.
Dopuszczalne jest lekkie ugięcie rury nawojowej i belki dolnej.
Specyfika tkanin typu „dzień noc” - naprzemienne pasy nieprzezierne i przezierne z minimalną ilością materiału – dopuszcza uginanie się tych pasów pod ich własnym ciężarem (łódkowanie). Łódkowanie może stanowić 2-3% szerokości materiału.
Dopuszczalna jest różnica w wysokości pasów do 5%.
W pomieszczeniach o niskiej wilgotności tkaniny mogą się elektryzować, można użyć środków antyelektrostatycznych do odzieży.
Po całkowitym opuszczeniu – zamknięciu rolety, może być minimalny prześwit (do kilku milimetrów) pomiędzy dolną listwą przyszybową, a roletą, wszystko uzależnione jest od konstrukcji konkretnego okna na jakim montujemy roletę, od kształtu listwy przyszybowej.
Roleta materiałowa z materiałem typu „blackout” - nieprzepuszczającym światła, zaciemniającym, nie zagwarantuje 100% zaciemnienia – trochę światła przenika przy prowadnicach i belce dolnej,
Maksymalna szerokość z jaką możemy wykonać rolety tego typu z pełną gwarancją to 120 cm, szersze mogą działać gorzej, rura nawojowa może się bardziej uginać, mechanizm może ciężej działać, roleta może działać nie do końca prawidłowo.

Standardowo długość łańcuszka sterującego roletą wynosi około 70% jej wysokości. Jeżeli potrzebna jest konkretna długość, prosimy o wiadomość przy zakupie. Łańcuszek można skrócić rozpinając łącznik i odcinając potrzebną długość.
Spinka łańcuszka sterującego atestowana na zrywanie wg normy PN-EN 13120.
Produkt personalizowany, wykonywany na zamówienie klienta.
Materiały dzień noc mogą strzępić się na brzegach, szczególnie pasów przeziernych, szczególnie w kolekcji tkanin PDN200, jednak jeżeli to nastąpi to nie będzie tego widać, ponieważ jest przykryte prowadnicami.
Dopuszcza się nieznaczne falowanie materiału, w szczególności w szerokich roletach, w kolekcji tkanin PDN1000.
W trakcie eksploatacji tolerancja wymiarów tkaniny rolety materiałowej może ulec zmianie z naturalnych powodów. Wysokość w zakresie +/-3%, szerokość -0,5%
Tolerancja odchylenia w pionie i poziomie materiałów tradycyjnych przy wymiarach do 2,5m. do 5mm.

Czas oczekiwania, najczęściej około 5 - 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (+kurier). W fazie nasilonego spływania zamówień czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć.

baner-info-a.jpg

    

Instrukcja pomiaru P. Profil DN (333.91k)

Rolety Premium Profil Dzień Noc. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić rolety,

Instrukcja montażu P. Profil DN (184.09k)

Instrukcja montażu rolet Premium Profil Dzień Noc. Pobierz.

Instrukcja użytkowania rolet (774.29k)

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji rolet z tkaninami tradycyjnymi, oraz Dzień Noc. Pobierz.

Film pokazujący montaż rolety Premium Profil Dzień Noc.