Rolety w kasecie bezinwazyjne. Na wymiar. Premium Profil

notifications_none Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! kontakt@roletypremium.pl

Roleta Premium Profil, w kasecie, z prowadnicami, mocowane bezinwazyjnie.

Produkujemy na wymiar, według specyfikacji klienta. Trwałe rolety wysokiej jakości.

Różnią się zasadniczo od naszych rolet Klasik, kasetę montujemy przyklejając ją do ramy okna nad szybą, przez co nie trzeba jej przykręcać wkrętami, oczywiście prowadnice też są przyklejane. Na elementach jest już naniesiona wysokiej jakości klejąca taśma montażowa.

Roleta nie zmniejsza powierzchni światła szyby, ani kasetą, ani prowadnicami, ponieważ całość znajduje się na ramie okna i nie wystaje w światło szyby.

Materiał rolety pracuje trochę dalej od szyby, dzięki czemu omija ewentualne szprosy okienne, czy inne przeszkody wystające ponad powierzchnię szyby.

Pozostałe właściwości tych rolet znajdują się poniżej w "opisie".

Skonfiguruj produktdone_all Realizacja około 5-10 dni*
Darmowa dostawa kurierem już od 500 złotych!

Dane techniczne

Typ produktu
Wykonany na wymiar, spersonalizowany
miejsce montażu
do okna
Czas samodzielnego montażu
12 minut
Klasa produktu
Premium
Kraj pochodzenia
Polska
Gwarancja
2 lata
Cena końcowa (z VAT)
0,00 zł

Opisane na wstępie cechy sprawiają że roleta bardziej odstaje od okna niż nasza roleta w kasecie Klasik, kaseta rolety wystaje o 13 milimetrów bardziej od płaszczyzny ramy okna niż kaseta naszych rolet Klasik. Cała kaseta rolety Premium Profil wyrasta ponad płaszczyznę okna o 48 milimetrów, przez co bardziej kłopotliwe może być szerokie otwarcie okna – może uderzać o glif wnęki okiennej, jeżeli chcemy kasetę mniej odstającą proponuję nasze rolety Klasik lub Klaudia, w których jednak kasetę musimy przykręcić (prowadnice są już przyklejane).

Prowadnice nie są płaskie (jak w naszych roletach Klasik) tylko przestrzenne, w kształcie zbliżonym do litery „C” i odstają od płaszczyzny ramy okiennej o 13 milimetrów.

Rolety są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej kaset i prowadnic wykonanych z tworzyw sztucznych: białe, szare antracytowe, brązowe, oraz drewnopodobne: złoty dąb, winchester,, sosna, orzech, dąb bagienny, mahoń.
Materiały dostępne w bardzo bogatym wyborze kolorów, oraz właściwości: przyciemniające, całkowicie zaciemniające – blackout, oraz zaciemniające i odbijające na zewnątrz promienie słoneczne.

Dzięki temu że roleta jest w całości przyklejana, jej montaż jest niezwykle prosty i wykonywany bez narzędzi.

W montażu nie przeszkadzają nawiewniki/wywietrzniki okienne - wystarczy uprzednio zdjąć wymiar - wysokość od nawiewnika w dół, zamiast od górnej krawędzi skrzydła okiennego.

Czas montażu jednej rolety to około 12 minut. Szczegóły w naszych instrukcjach (zakładka "Instrukcje - powyżej).

  

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi informacjami w naszej  Bazie Wiedzy  [klik tutaj], które systematycznie dodajemy.

     

Pozostałe parametry naszych rolet bezinwazyjnych w kasecie:

Na rolety jest udzielana gwarancja 2 lata.

Proszę nie korzystać ze wskazówek robienia pomiarów rolet z innych firm, należy zastosować się tylko do naszych instrukcji pomiarów i montażu.

 

Standardy i właściwości rolet:

 • Minimalna szerokość rolety 12 cm.
 • Wybierając tkaninę należy wziąć pod uwagę fakt, że pod światło, lub w zależności od rodzaju i natężenia światła, kolor, odcień materiału może się zmieniać. (np. pod słońce po opuszczeniu rolety materiał będzie się wydawał jaśniejszy – szczegóły w zakładce „instrukcje” na tej stronie.
 • Odcień materiału w zamówionej rolecie może się minimalnie różnić ze względu na zmiany w procesie farbowania.
 • W przypadku powtórnego zamówienia rolet z takim samym materiałem odcień/struktura może się minimalnie różnić od tych wcześniejszych.
 • Okleina drewnopodobna stosowana w naszych roletach w kasetach i na prowadnicach imituje naturalne drewno dlatego ze względu na nieregularność słojów możliwe są różnice w wyglądzie poszczególnych elementów.
 • Dopuszczalne jest minimalne ugięcie rury nawojowej i belki dolnej.
 • Dopuszczalne jest niewielkie falowanie materiału, szczególnie przy roletach o większych gabarytach.
 • Roleta materiałowa z materiałem typu „blackout” - nieprzepuszczającym światła, zaciemniającym, nie zagwarantuje 100% zaciemnienia – trochę światła przenika przy prowadnicach i belce dolnej,
 • Materiały podgumowane (blackout, nieprzepuszczające światła, zaciemniające całkowicie) są szczególnie podatne na temperaturę. Może dochodzić do niewielkiego wybrzuszania materiału przy opuszczonej rolecie.
 • Po zamontowaniu rolety z tkaniną podgumowaną (blackout), materiał po rozwinięciu może mieć delikatne załamania, które ustąpią po około tygodniu, jest to następstwo zwinięcia rolety i dociśnięcia obciążnikiem przy pakowaniu gotowych rolet w paczki.
 • Maksymalna szerokość z jaką możemy wykonać rolety tego typu z pełną gwarancją to 120 cm, szersze mogą działać gorzej, rura nawojowa może się bardziej uginać, mechanizm może ciężej działać, roleta może działać nie do końca prawidłowo. Przy większych szerokościach polecam dostosowaną do większych rozpiętości, roletę w kasecie One.
 • Standardowo długość łańcuszka sterującego roletą wynosi około 70% jej wysokości. Jeżeli potrzebna jest konkretna długość, prosimy o wiadomość przy zakupie. Łańcuszek można skrócić rozpinając łącznik i odcinając potrzebną długość.
 • Spinka łańcuszka sterującego atestowana na zrywanie wg normy PN-EN 13120.
 • Produkt personalizowany, wykonywany na zamówienie klienta.
 • W trakcie eksploatacji tolerancja wymiarów tkaniny rolety materiałowej może ulec zmianie z naturalnych powodów. Wysokość w zakresie +/-3%, szerokość -0,5%
 • Tolerancja odchylenia w pionie i poziomie materiałów tradycyjnych przy wymiarach do 2,5m. do 5mm.
 • *Wszystkie terminy podajemy zawsze w dniach roboczych.

Czas oczekiwania, najczęściej około 5 - 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (+kurier). W okresie wzmożonego ruchu termin realizacji może się wydłużyć o kilka dni.

baner-info-a.jpg

  

Instrukcja pomiaru P. Profil (314.24k)

Rolety Premium Profil. Pobierz naszą instrukcję pomiaru aby właściwie zmierzyć i zamówić rolety,

Instrukcja montażu P. Profil (176.1k)

Instrukcja montażu rolet Premium Profil. Pobierz.

Instrukcja użytkowania rolet (774.29k)

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji rolet z tkaninami tradycyjnymi, oraz Dzień Noc. Pobierz.

Sprawdź też inne produkty w naszym sklepie